Viga iOS-i ja macOS-i uutes versioonides takistab FaceTime-kõnesid pärandsüsteemidega

Teine päev, teine ​​viga. Nüüd uusima versiooni kasutajad iOS See pärineb macOS Catalina (13.4 ja 10.15.4, vastavalt) teatasid, et neil pole võimalik Internetis helistada FaceTime seadmetega, millel töötab vanem süsteemiversioon.

Täpsemalt öeldes väidavad kasutajad, et pärast värskendamist ei saa nende seade enam FaceTime’is telefoniga helistada (video ega hääl) iPhone, iPad või iPod touch jooksma iOS 9.3.5 või 9.3.6. Kui ĂĽritate helistada, kuvatakse kõne alatiseks ekraan, kus on hoiatus „Ühendamine…”, ilma et seda tegelikult kunagi algatataks.

Apple’i tugifoorumis on probleemiaruanne [1, 2], Reddit, Twitter ja MacRumors – see tähendab, et probleem näib olevat ĂĽldistatud.

Mitu tegurit tegid probleemi hullemaks. Esimene on see, et iOS 9.3.6 on viimane, mida mõned Apple’i seadmed, näiteks iPhone 4s, see Teise ja kolmanda põlvkonna iPad, kõigepealt iPad mini See on 5. põlvkonna iPod touch – seetõttu ei saa see seade värske seadmega suhelda enne täiendava teavitamist.

Veelgi hullem on ette kujutada, et viga ilmneb ajal, mil FaceTime’i kasutatakse rohkem kui kunagi varem – paljud inimesed ja pered on koronaviiruse (COVID-19) pandeemia tõttu karantiinis, Apple’i videokõneteenus on olnud väärtuslik liitlane lähedaste suhtlemisel ja kaotamisel.

Pealegi tuleb märkida, et vanematel inimestel, keda karantiin kõige rohkem puudutab ja kõige enam hõlmab, on vanemate seadmete hoidmine (või nende pärimine) väga tavaline – seetõttu ei pruugi mõned inimesed oma vanematega videokõnesid teha. või vanavanemad.

Vastuseks mõjutatud kasutajatele ei jaga Apple’i eksperdid probleemi otsest lahendust; Seetõttu peab Apple probleemi a-ga võimalikult kiiresti lahendama plaaster nende uusimas sĂĽsteemis. Ootame – ja kiirustame.


FaceTime'i rakenduse ikoon

FaceTime

aastal Apple

Versioon: millal 1.3.3 (1,4 MB) Nõuab iOS 10.0 või excel

iPhone Hacksi kaudu