Viga iOS6-s käivitab pakettandmeside tarbimise

IOS6-l näib olevat viga võrgu prioriteedi muudatuse seadmisel, mis suurendab mõne kasutaja pakettide tarbimist. Isegi kui telefon on ühendatud WiFi-ga, jätkab see andmete edastamist 3G-võrgu kaudu.

The Guardiani andmetel on mõned iPhone’i kasutajad, kellel on mobiilse operatsioonisĂĽsteemi kuues versioon, kurtnud andmekava tarbimise “seletamatu” kasvu ĂĽle. See tarbimine ĂĽletab sageli valitud tariifis saadaolevat summat ja kuu lõpus on see suur arve.

Wi-Fi ja 3G ühenduste vahelise ülekande prioriteedis on väidetavalt iOS6 tarkvaraviga. Reeglina ja kui kasutaja on selle määranud, siis kui nutitelefon on traadita võrguga ühendatud, ei kasuta ta enam andmesidepaketti või kui Wi-Fi-võrk on nõrk, lülitub see automaatselt andmesidepaketile.

Kuid registreeritud viga ei muuda lülitit heas seisukorras, see jätkab 3G-ühenduse tarbimist ka siis, kui nutitelefon on ühendatud WiFi-ga. Teenus ITunes Match, mis võimaldab teil alla laadida lugusid, mis kasutajatel on telefoni kaudu mobiiltelefoniga. võrgus, näib see viga ära kasutavat ja jätkab lugude sünkroonimist 3G kaudu, isegi kui kasutaja loob selle võimaluse ainult WiFi-võrgu kaudu.

ICloudi või Safari brauseri sisuga sünkroonimine võib samuti veast kasu saada, kuid teatatud olukord on seotud laulude sünkroonimisega.

Tundub, et probleem on seotud süsteemiversiooni ja mitte seadmetega, kuna mõned iOS6-ga töötavad iPhone 4S-i kasutajad teatasid samuti sarnastest tulemustest.

Piiramatu või suure mahutavusega andmekavadega inimestel võib olla sama probleem, kuid nad isegi ei tea, et neid see mõjutab. Nutitelefoni üldseadetest otsige 3G-võrguga seotud liikluskulu ja kontrollige, kas see vastab teie tehtud tarbimisele.

USA-s on Apple andnud tugiteenuste juhendi Verizoni võrgu kasutajatele, kus iPhone 5 saab “mingil põhjusel” jätkata andmesidepaketi kasutamist ka siis, kui kasutaja on WiFi-võrgus. muud operaatorid ja muud riigid.

TeK võttis ühendust Portugali telekommunikatsioonioperaatoriga. Kuni uudiste avaldamise hetkeni vastas ainult Vodafone, öeldes, et ta pole klientidelt kaebusi saanud.

SEE vigu ei tohiks mõjutada kõiki kasutajaid, võttes arvesse seni rahvusvahelisel tasandil teadaolevate kaebuste arvu.

IOS6 on kritiseeritud ka Apple’i välja töötatud kaardirakenduse kehvade tulemuste tõttu Google Mapsi kahjuks.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi