RAÄŚUNALNIK

Vihje näpunäide: kuidas valida powerbanki, mis pikendab teie vidina “eluiga”

Nutitelefonid muutuvad üha olulisemateks esemeteks ja ilma nendeta on peaaegu võimatu meie elu ette kujutada. Tänapäeval asendavad telefonid arvutit, kaamerat, mängukonsooli, muusika- ja videopleierit, maksekaarti, kella, äratuskella, raamatut ja isegi taskulampi. Kui need muutuvad üha keerukamaks ja mitmekülgsemaks ning kui nad meid 24/7 saadavad, on nutitelefonide igapäevane kasutusaeg viimastel aastatel pikenenud ja sõltuvussuhe on enamikul juhtudel vaieldamatu.

Suur probleem? Autonoomia. Moodsate telefonidega varustatud patareid on palju võimsamad, kuid see ei tähenda tingimata rohkem päevi autonoomiat. Telefonidel on ka keerukamad ekraanid ja protsessorid. Teisisõnu vajavad nad rohkem energiat, et muuta kõik lubatud funktsioonid ja kvaliteet tarbijale kättesaadavaks.

Reeglina on seadmed, mis tagavad autonoomia intensiivseks kasutamiseks kauem kui ühe päeva, väga haruldased. Ja kui aku saab tühjaks, ei soovitata kasutajal seda teha. Powerbank on kangelane, kes päästab peaaegu alati päeva. See väike kaasaskantav toorik võib suurendada mitme seadme autonoomiat ja laadida iga akut. Selle kasutamine on väga lihtne, see ei vaja konfigureerimist, ühilduvusnõudeid ega isegi installimist ega värskendusi. Niikaua kui koormust on veel, ühendage see lihtsalt seadmesse, mida soovite laadida, ja kõik! See ei tähenda, et peate valima poest odavaima, väikseima või kaunima. Enne elektripanga ostmist peaksite kaaluma järgmisi punkte:

1. Rohkem mAh = rohkem energiat – Powerbank’i võimsust mõõdetakse mAh-des. 2000 mAh võib tunduda piisav, kuid see aitab teil ainult näpist. 10 000 suudaksid sel ajal lahendada suurema osa oma energiaprobleemidest.

2. Tehke matemaatikat – Ă„ra usu kõike, mida kastist loed. See võib isegi öelda, et POWERBANK suudab laadida kolme mobiiltelefoni. Kuid kĂĽsimus, mida peate esitama, on? Ja kui suur on selle telefoni aku maht? Praktikas suudab 2000 mAh võimsusega pank täielikult laadida telefoni, millel on 1920 mAh aku, kuid mitte kunagi 3000 mAh akuga seadet, nagu näiteks Galaxy S8. Samuti on oluline teada, et laadimisprotsessis on energiakadu, see tähendab, et 2000 mAh akut ei kasutata täielikult.

3. laadimiskiirus – Kõigil jõupankadel pole võimalust seadmeid sama kiirusega laadida. Enamikul Powerbankidest on tänapäeval 2.4A väljund, kuid siiski on palju 1A-ga mudeleid. Mida suurem on väljund, seda kiirem on koormus. Android-seadmete jaoks on soovitatav minimaalselt 1,5A väljund. Halva kvaliteediga kaablid mõjutavad ka teie seadme laadimisaega.

4. Kiire laadimine – Selle võimalusega POWERBANK on juba olemas, kuid olge ettevaatlik, peaksite kontrollima, kas teie nutitelefon või tahvelarvuti seda tehnoloogiat toetab.

5. Uksed – Kui teil on rohkem kui ĂĽks seade, valige powerbank, millel on rohkem kui ĂĽks USB-port. Nii saate korraga laadida rohkem kui ĂĽhte seadet.

6. Suurus pole oluline – On ka teisi suuri mudeleid ja väga väikeseid mudeleid. Powerbanki suurus ei määra selle kvaliteeti, ainult transpordi lihtsus.

7. Traadita – Kui teil on seade, mis toetab traadita laadimist, saate valida traadita laadimise POWERBANK ja kiire.

8. Maantee – Kui teile meeldib seiklus ja loodus – telkimine, matkamine, laskumine alla, rattasõit, kalapĂĽĂĽk jne. – hea valik võiks olla päikeseenergial töötav jõupank. Kus toimub valguse juhtum, seal on ka energia. Kui harrastate sporti, mis hõlmab rohkem lööke või vett, valige tugevam, veekindel ja kukkumiskindel mudel.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH