Viide uuele iPhone'ile on Xcode 10-s

Peagi ilmub uus iPhone ja seda teavad kõik, kes Apple'i maailma jälgivad.

Kuid Brasiilia arendajate uued avastused Guilherme Rambo mitmel põhjusel uudishimulik.

Ja ma seletan.

Rambo leidis viite IPhone xx Ei, keegi ei usu, et toote nimi on "iPhone xx" või midagi sellist, mis on selgelt lihtsalt kohahoidja, st mis tahes nimetus, mille Apple pani selle hiljem toote ametliku nimega asendama.

Me teame, et ettevõte toob turule vähemalt kolm uut seadet: ĂĽhe 5,8-tolli (iPhone X järglane), ĂĽhe – 6,1 "(LCD-ekraaniga ja soodsama hinnaga) ja ĂĽhe 6,5-tollise (mida me nimetame "iPhone X Plus", praegu) Kuid ilmselt ei tohiks see Xcode 10 lekkinud toode olla ĂĽks neist.

Apple A10 protsessor, P3 ekraan, sama alatĂĽĂĽp nagu iPhone 7.

See sobib uue põlvkonna iPhone SE väljanägemisega iPhone 7 sisemiste komponentidega.

Rambo sõnul on uus iPhone seotud A10 kiibiga, mida praegu kasutatakse iPhone 7/7 Plus.

Ja kuigi uus iPhone 6.1 pole uus tipptasemel mudel, on ebatõenäoline, et see kasutaks A10 protsessorit (lõppude lõpuks peavad sellel olema funktsioonid, mis vajavad head töötlemisvõimsust, näiteks Face ID).

Sellisena on võimalik, et see seade nimega Xcode on ka kauaoodatud "iPhone SE 2" (uue põlvkonna iPhone SE fiktiivne nimi) või isegi 2018.

aasta mudeliga taaskäivitatav "uus" iPhone 7, mis hõivata ruumi, mille täna hõivab iPhone 6s.

T500 / iPhone9.7 – iPhone 7 ("iPhone SE2") N84 / iPhone11,1 – 6.1 LCD asendaja (sälg, Näo ID, valikud kahekordne-YES) D3x / iPhone11.3 – 5.8 OLED (sälg, Näo ID) D3x / iPhone11.5 – 6.5 OLED (sälg, Näo ID)

Milline on Apple'i selle aasta strateegia? Varsti saame teada, kõik näitab, et iPhone'i uus esitlusüritus toimub mõne nädala pärast.

läbi 9to5Mac