Viige varasemad ja praegused pildid kokku ĂĽhele fotole

“Pilt on väärt tuhat sõna” ja see pilt on just konkreetse hetke jäädvustamiseks. Fotograafia ĂĽmbritsevas maailmas asjad aga muutuvad, hooned hävivad, luuakse parke ja kohad saavad uue elu.

Kallis fotol on meil võimalik vaadata minevikku ja olevikku samast kohast ning sellest, kuidas pildid ajast sõltumata täiendavad teineteist, moodustades ajalise segu. See sait kogub fotosid, mille on teinud erinevad inimesed maailma erinevatest piirkondadest, ja nagu arvata võib, räägib iga foto oma loo.

Saiti sirvides leiate lugusid armastusest, sõprussuhetest, mis elavad ajal, mil tehnikat nappis, leiad meeleavaldusi kohtadest, mis on nüüd rahulikud ja isegi mälestused 11. septembri ebaõnnestunud päevast.

Igaüks saab projektis osaleda, saates lihtsalt foto foto täpselt sinna kohta, kus see aastaid tagasi on tehtud, ja saates selle. Samuti on võimalik osta kõige silmatorkavamaid fotokomplekte.

tek kallid fotod “data-title =” tek kallid fotod – varasemate ja praeguste piltide kokku panemine ĂĽhele fotole – SAPO Tek “> kallis foto