contador gratis Saltar al contenido

Viimased värskendused App Store'is: Apple, Google+, Snapchat, Wallpaper Wizard 2 ja rohkem tuge!

Uusimad värskendused App Store'is: toetage Apple, Pokemon GO, Waze, Google Maps, Slack ja palju muud!

Allpool on esitatud valik kõige uuemaid värskendatud rakendusi ja / või mänge Rakenduste pood või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:

iOS


Apple'i toe rakenduse ikoon

Toimivuse täiustused ja veaparandused.


G Suite'i Google+ rakenduse ikoon

Kogukonna moderaatorid saavad valida ja modelleerida paljusid postitusi korraga – vidin, et kuvada teile kõige uuemaid postitusi Žanr esialgsed parandused, mõned vead ja stabiilsuse täiustused.


Snapchati rakenduse ikoon

Vestluse salvestamiseks puudutage. Muude valikute kuvamiseks hoidke all nuppu. See toimib nii grupivestlustes, aga nüüd ka privaatselt! Eemaldame valge raami, kui paned Lukustatud Teie kaamera rullub teie loos. Vaadake grupivestluses kaardil olevaid sõpru, kui nad jagavad asukohta.


Dropboxi rakenduse ikoon - salvestage, jagage

Adobe XD-ga ühilduv: nüüd saate Dropboxis Adobe XD-faile eelvaate abil vaadata isegi siis, kui olete kodust eemal.


Lühikese rakenduse ikoon

Apple Watchi erirakendus on eemaldatud, kuid sõnumite vastuvõtmine ja neile vastamine toimib endiselt rikkalike teatiste kaudu. See toob kaasa ka mõned veaparandused.


WordPressi rakenduse ikoon

Saidi ja kirjutamise sätted: nüüd saate redigeerida silt oma veebisaidilt! Asteekid ja meediumid: kasutajad saavad nüüd fotosid ja videoid teistest rakendustest importida, kasutades asteekide meediumide tööriistariba nuppe või rakenduse jaotist Meediumikogu. Meedium: failide üleslaadimine on nüüd sünkroonimata! Blogi üksikasjad: nüüd on võimalik teiste rakenduste pilte pukseerida ja ikooni vahele jätta. Mina: nüüd on Graafiku ikoonile võimalik joonistada ja vabastada pilte muudest rakendustest.


Letterboxd rakenduse ikoon

Nüüd universaalne rakendus, mis toetab iPhone ja iPad. Sisaldab jagatud ekraanitugi iPadis ja palju muud.


Mercado Pago rakenduse ikoon

Kui kasutate müügiks Pointi, saate nüüd kataloogi kaudu oma müügile allahindlusi lisada ja seega oma klientidele rohkem eeliseid pakkuda.


Tribbleeriva rakenduse ikoon

Uued kiirteatised (lükkab) mitmesuguse teabega, mis võimaldab kasutajaid teavitada meeldimistest, kommentaaridest, mainimisest, sõnumitest jne.


Infltr - lõpmatu filtri rakenduse ikoon

6 võimsat uut redigeerimise tööriista (pehmendab, salvestab esiletõstmist, varjude varjutamist, varjundite, varjundite ja särituste esiletõstmist), uusi kaamerarežiime animeeritud GIF-ide salvestamiseks, uusi viise kõigi kaamerarežiimi muudatuste eemaldamiseks, piltide redigeerimist Live fotod täiustatud e. võimaluse korral kasutatakse vana JPEG asemel uut HEIC-vormingut.


Kino ja TV rakenduse IMDb ikoon

Uuendatud esitusloend võimalusega lisada või redigeerida märkmeid iga filmi, sündmuse või inimese kohta. Samuti uudised ja veavärskendused.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Mõned uued käsud, võimalus avada kataloog väljaspool liivakast, tugi gaasijuhe, käsud on nüüd sünkroonitud ja palju muud.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Kohandamine iPhone X jaoks.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Uus otsinguliides ja ostuvoogude üldine kasv.


Fly Delta rakenduse ikoon

Nüüd näete esimesel ekraanil, kui palju miile teekonnal läbite, uusi interaktiivseid kaarte ja palju muud.

macOS


Taustapildi viisardi rakenduse ikoon 2

Tume režiimi tugi, parem ligipääsetavus, täiustatud allalaadimisloogika, puutetundlik liides jne