Viimased värskendused App Store'is: Google, Dropbox, Readdle Application, Xcode ja palju muud!

Viimased värskendused App Store'is: Google, Dropbox, Readdle Application, Xcode ja palju muud!

Allpool on toodud mõned kõige viimati esiletõstetud rakendused ja / või mängud App Store või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:

iOS


Google'i rakenduse ikoon

PĂĽhkige otsingusoovituste kustutamiseks: libistage eelmisel otsingul vasakule, et kustutada see otsingu ajal kuvatavate ettepanekute loendist.


Dropboxi rakenduse ikoon - salvestage, jagage

Uus kuvamisvalik nimega Sisu kuvamine, mis lisaks väiksematele veaparandustele ja muudatustele kuvab ruudustikus fotod ja videod.


Sädemerakenduse ikoon - rakendus E-posti lugemisviis

Uus Google'i sisselogimisvorm, toimivuse ĂĽldine parandamine ja stabiilsus.


Rakenduse ikoon Readdle Calendars 5

Sama mis enne.


Rakenduse Readdle Calendar ikoon

Sama mis enne.


Cabify rakenduse ikoon

Kui asute linnas, kus on saadaval Cabify Express, saate seda nüüd hõlpsamini tellida. Saate oma profiilile lisada ka avaliku registri numbri.


Vimeo rakenduse ikoon

Jätsime oma talvise kookoni USA-sse, et teile midagi suurepärast anda: 360-kraadine video, nüüd Vimeol. Vaadake mobiiltelefonist kinofilme 360-l või sünkroonige oma lemmik virtuaalse reaalsuse prille ja nautige tõeliselt ümbritsevat kogemust. Laadige alla 360 videot ülikõrge eraldusvõimega (UHD), et neid võrguühenduseta vaadata, et saaksite neid vaadata kas WiFi-ga või ilma. Lõpetasime oma metamorfoosi ja teostasime kogu rakenduse jooksul mitu veaparandust ja optimeerimist.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Öelge uuele otsingule tere! Esitaja või loo otsimiseks puudutage luubi ikooni.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Infrastruktuuri funktsioonid rämpsposti kutsete vähendamiseks, vaategaleriid võimaldavad kasutajatel libistada sõrme grupivestlustes ja vestlustes jagatud piltide suhtes, kasutajad saavad nüüd vestlusi laiendada.


E-posti rakenduse ikoon - Polymail

seda Tegevusvoog toetab nüüd otsimist, sünkroonimist ja vahemälu puhastamist koos parema jõudlusega, sisselogimisseadetega muu hulgas Google'i kaudu.


Rakenduse Google Photos Photos ikoon

Uus kiirskannimisrežiim, jagage skannimist otse rakenduse kaudu ja suurendage jõudlust.


Strava rakenduse ikoonid - käivitamine ja aerutamine

Klubisaated: kõik teie klubiüritused on nüüd saadaval mobiilseadmete jaoks; Saate luua sündmusi, vaadata sündmuse üksikasju ja üles laadida kavandatud marsruute, saata RSVP-d ja saada teateid uute sündmuste ja meeldetuletuste kohta. Nüüd saate komplikatsioonide abil avada Apple'i pinnarakenduse kella pinnalt.


Ăśhejalgpalli rakenduse ikoon - jalgpalliuudised

Esitame rakenduste menüüs kaks uut võimalust: jaotises „Jälgimine” saate lisada, hallata ja juurde pääseda kõigile teid huvitavatele meeskondade, võistluste ja mängijate lehtedele. "Seadetes" saate teatisi hallata lükkab. See muudab rakenduse kasutamise lihtsamaks ja intuitiivsemaks.


Air France'i rakenduse ikoon

Teid ootab uus purjetamiskogemus! Ergonoomika ja navigeerimisribad on ümber mõeldud, nii et põhifunktsioonid on alati teie käeulatuses. Kas soovite rohkem? Klõpsake vastavat nuppu ja menüü kuvatakse just teile! Kas pole oma Flying Blue kontole või liikmeks loginud? Sisenege või registreeruge kodulehe kaudu vaid ühe hiireklõpsuga!


Rakenduse KAYAK Travel Finder ikoon

Nüüd on lihtsam ringi liikuda ja suhelda, isegi kui te ei räägi kohalikku keelt. Tegime pisut parandust Reis: Kui klõpsate nuppu Kuva draiver, kuvame teie hotelli nime ja aadressi teie kohalikus keeles ja keeles. Enam pole mikse! Erinevad parandused ja veaparandused.


Rakenduse ikoon Tripify - reisige paremini

Meil on väga hea meel tutvustada reiside vestluskanalit! Tripify pakub nüüd vestlust iga reisi kohta. See on tühi koht, kus teie ja teie sõbrad reisil saavad märkmeid, linke, ideid ja plaane jagada. Lisaks on kõik vestlussõnumid saadaval võrguühenduseta, nii et saate reisi ajal kedagi lugeda ja otsida, isegi ilma Interneti-ühenduseta.


Rakenduse WaterMinder ikoon

Võimalus muuta ja personaliseerida tasse / kruuse, redigeerida ajaloolisi jooke, muud tüüpi jooke, võimalus üles riputada Kleebis, Apple Watchi rakenduse toimivuse täiustused jne.


Vivino rakenduse ikoon: ostke õiget veini

Vastuvõetud teatiste salvestamine, tervituskuva muutmise võimalus ja muud.


SIIN WeGo rakenduse ikoon

Nüüd saate ühistranspordiga reise korraldades valida oma väljumis- ja saabumisajad kiiremini ja mugavamalt. See on suurepärane viis ette planeerida ja rahulikult sihtkohta jõuda. Minge bussi, metroo või trammiga alati õigel ajal. Reisi kavandamisel puudutage paremas ülanurgas asuvat äratuskellaikooni, et teada saada, millal jalad teele panna.


CamScanner + rakenduse ikoon

Lisage kaustafunktsioonid, et saaksite luua kaustu dokumentide paremaks rĂĽhmitamiseks ja korraldamiseks.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Sama mis enne.


Ă–ise taeva rakenduse ikoon

Keskkonna horisontaaljooned, parem ligipääsetavus, paremad hinnangud ja veaparandused.


ZAP Imveise rakenduse ikoon | Osta ja rendi

Suurendage pildigaleriid, salvestage otsingu jaoks järgmine hõlbus navigeerimine, annotatsioonialad failile, et aidata teil valikuid ja kinnisvaraloendeid, mis sarnanevad teie otsituga.


Real Racing 3 rakenduse ikoon

Selles värskenduses jõudis Koenigsegg One: 1, mis on üks eksklusiivsemaid tootmisautosid, mis eales tehtud, Real Racing 3 garaaži spetsiaalse 8-päevase üritusega. Kogege seda unistuste võrrandit ja ka seda: tähistage Nissan Skylinesi 60. sünniaastapäeva ja võidage 7-päevasel erakordsel Unleash'i eriüritusel legendaarsed Godzilla Skyline GT-R A-grupp (BNR32) ja Skyline Hardtop 2000 GT-R (KPGC10) Hakosuka. Loomad; piiratud aegridade kaks sõitu Nissan GT-R LM ja BMW Hommage R võitmiseks; võida kolm autot ja palju kulda kolme 500 Miles Flashbacki, Leipzigi lõvide ja Ride the Stormiga; uuendage oma Ferrari F14 T täielikult ja võistelge sarnase jõudlusega vastastega, et võistelda uues eksklusiivses sarjas suurepäraste auhindade eest.


Ustreami rakenduse ikoon

Uued vestlusfunktsioonid, toimivuse täiustused ja veaparandused.

macOS


Xcode'i rakenduse ikoon

X-kood

alates Apple

Maciga ĂĽhilduv

Versioon 11.4.1 (8,1 GB) Nõuab macOS 10.15.2 või kõrgem

Sisaldab Swift 3.1 ja SDK iOS 10.3, watchOS 3.2, tvOS 10.2 ja macOS Sierra 10.12. Projekt kasutab optimeerimist kogu moodul kompileerides nüüd kiiremini mitmetuumalistes Macides, rakendab Swift migreerija nüüd kõiki konversioone Paranda seda, lisaks mitmetele veaparandustele ja stabiilsuse täiustustele.