Viimased värskendused App Store’is: Inbox, Gmail, Google Earth, Viber, Newton Mail ja palju muud!

Allpool on valitud mõned esiletõstetud rakendused ja / või mängud, mida hiljuti App Store’is värskendati.

Täna on meil:

IOS-i rakendus


Vabandust, rakendust ei leitud.

NĂĽĂĽd ĂĽhildub iPhone X-ga.


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post

Lubage oluliste sõnumite jaoks esmatähtsad teatised ja hoidke tähelepanu hajutamata.


Google Earthi rakenduse ikoon

Uus tööriist kauguste ja alade mõõtmiseks kõikjal Maa peal; lisada / uuendada pilte 100 3D-linnast, sealhulgas New York, London, Pariis ja Amsterdam; Uued kõrge eraldusvõimega pildid mitmest piirkonnast 21 riigis.


Viber Messengeri rakenduse ikoon

Hankige kleebisesoovitusi, puudutades mõnda emotikoni; luua värviline sõnum Hüüdke vestluse laiend; jõudluse värskendused, veaparandused ja uued funktsioonid.


Newton Mail - meilirakenduse rakenduse ikoon

Allikas Kokkuvõte tagastab automaatselt vestlused, mis ootavad teie vastust või vajavad tegutsemist – sisaldab ka muid tähtaegadega e-kirju, meeldetuletusi jne. (saadaval ainult inglise keeles).


Ikoonid • Turvalise Messengeri rakenduse ikoon

Määra vestluse taimer, mis lubab kõigi grupivestluse sõnumite aegumist teatud aja möödudes.


Voolukiiruse juhtimise rakenduse ikoon

Uus disain, kus rakenduse funktsioonide eristamiseks kasutatakse suuremat värvi ja kontrasti (Flow’i saab nĂĽĂĽd kasutada maastiku reĹľiimis ja see on loodud ideaalselt iPhone X, iPad Pro, Apple Watchi ja teiste Apple’i seadmetega kohanemiseks); Saate importida Otsepilt ja muud videod otse iCloud Drive’i, iTunes’i, veebi ja muu kaudu (sh teie GoPro-ga ĂĽhenduse loomine ja otse Flow’ga redigeerimine); luua kujundusi, mis on loodud mitme videoga, millest igaĂĽhel on oma kiiruse reguleerimine, värvide kohandamine, efektid jne; uus kontrastsuse, heleduse ja kĂĽllastuse juhtnupp täiuslike värviliste videote jaoks – ja uued efektifiltrid videote veelgi stiilis kujundamiseks); dubleerige ja jagage oma video osadeks, et luua keerukaid stseene koos täpse ajajuhtimisega; täiusta oma oskusi, vaadates uusi videotunde Flow kasutamise kohta; täpsemad seaded video loomise viisi valimiseks, eraldusvõime reguleerimine, kaadrid sekundis, kvaliteet ja palju muud; Heli- ja videosisu saab lohistamise funktsiooni abil lisada otse teistest rakendustest.


Flightradar24 rakenduse ikoon |  Lennujälgija

Hankige lisateavet ookeaniradade kohta: rajal kuvatakse nüüd iga raja nimi, navigeerimispunktid ja kehtivusaeg (üksikasjade nägemiseks puudutage rada).


Air France'i rakenduse ikoon

Ăśhildub iPhone X-ga; võimalus broneerida oma tablett mitmesse sihtkohta tahvelarvutiga; kui teie lend tĂĽhistatakse, broneerige oma valitud ajal ise teine ​​lend tasuta (funktsioon on saadaval vahemikus 30:00 kuni 1:00 AM, otselendude jaoks, mida opereerivad Air France, HOP! ja KLM, välja arvatud juhul, kui naasete päeval tagasi) sama); kas salvestate isikut tõendavaid dokumente oma profiili? Järgmisena võetakse seda arvesse sisse logima aja kokkuhoidmiseks; Air France’i teateid saab nĂĽĂĽd tuvastada a kõlksuma; Air France’i salongi kirjeldus on rikastatud, tuginedes avalehel olevale kaardile.


KAYAK Travel Finderi rakenduse ikoon

Broneerisite hotelli ja ei mäleta, kas seal on bassein või jõusaal? Reisil on nüüd teie hotellis täielik nimekiri mugavustest: te ei unusta kunagi, kas kaasa võtta ujumistrikoo või mitte; lennu oleku jälgimine on uue „Flight Tracker“ disainiga lihtsamaks tehtud.


IFTTT rakenduse ikoon

IFTTT

aastal IFTTT

Versioon: millal 4.13.4 (56,6 MB) Nõuab iOS 11.0 või excel

Toetus DĂĽnaamiline tĂĽĂĽp (Kogu rakenduse teksti kohandatakse vastavalt teie eelistustele teksti suuruse suhtes iOS-i seadetes).


Crossy Roadi rakenduse ikoon

Risttee ookeanil! Minge lainete alla ja uurige sĂĽgavust: 12 uut numbrit avamiseks.

MacOS-i rakendus


Newtoni rakenduse ikoon - ĂĽlelaaditud e-post

Allikas Kokkuvõte tagastab automaatselt vestlused, mis ootavad teie vastust või vajavad tegutsemist – sisaldab ka muid tähtaegadega e-kirju, meeldetuletusi jne. (saadaval ainult inglise keeles).