Viimased värskendused App Store'is: iTunes, Gboard, Gmail, YouTube, Logic Pro X ja palju muud!

Viimased värskendused App Store'is: iTunes, Gboard, Gmail, YouTube, Logic Pro X ja palju muud!

Allpool on toodud mõned kõige viimati esiletõstetud rakendused ja / või mängud Rakenduste pood või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:

iOS


ITunes'i kaugrakenduse ikoon

Kahefaktoriline autentimise tugi isikliku jagamise seansi alustamisel.


Gboardi rakenduse ikoon, Google'i klaviatuur

15 uut keelt (katalaani, horvaadi, taani, ladina-ameerika hispaania, soome, kreeka, hollandi, ungari, malai, poola, rumeenia, vene, rootsi, tšehhi ja türgi); kirjutades hääle abil (puudutage lihtsalt mikrofoni nuppu, et sõnumeid dikteerida ükskõik kuhu); Google Doodles (saate lõbusaid värskendusi Google'i logole, mis tähistavad aasta läbi erilisi kuupäevi, näiteks pühad, sündmused ja kuulsate inimeste sünnipäevad; puudutage lihtsalt nuppu G iga kord, kui talle meeldib näha) Doodle täna); ja uued emotikonid (Gboard on nüüd värskendatud uusimate iOS 10 emotikonidega).


Gmaili rakenduse ikoon: Google'i e-post

Puudutage 3D: puudutage rakenduse ikooni, et kiiresti sõnumit kirjutada.


YouTube'i rakenduse ikoon

Rohkemate videote nägemiseks pühkige täisekraanil üles; parandage ebaharilikud probleemid, mis põhjustavad pärast avamist rakenduse reageerimata jätmist; kui kasutate iOS 7 ja olete juba YouTube'i rakenduse installinud, saate nüüd uusima saadaoleva versiooni uuesti installida.


Google Docs'i rakenduse ikoon

Parem sisselogimiskogemus, veaparandused ja jõudluse täiustused.


Google'i arvutustabelite rakenduse ikoon

Uurige vormindamissoovitusi, pöörake teksti lahtrites, ridu ja veerge lohistage, lisage piiride redigeerimise võimalusi, rakendage numbrilisi raamatupidamisvorminguid, parandage sisselogimiskogemust, parandage vigu ja parandage jõudlust.


Google'i esitluste rakenduse ikoon

Parem sisselogimiskogemus, veaparandused ja jõudluse täiustused.


Rakenduse Google Photos Photos ikoon

Salvestage fotod nende analüüsimisel. Lisaks jõudluse täiustustele on võimalik näha ka rohkem õpetusi ja näpunäiteid.


Periskoobi rakenduse ikoon

Selles versioonis on Periscope Producer saadaval kõigile, kes soovivad kasutada välist videotoodete tööriista. Profiiliseadetes klõpsake lisateabe saamiseks nuppu Periskoobi tootja. Samuti parandati viga, mis peitis konfiguratsiooni grupiteatiste väljalülitamiseks.


Dropboxi rakenduse ikoon - salvestage, jagage

Uus suvand "Sorteeri suuruse järgi" vahekaardil File.


Fantastilised rakenduste ikoonid - kalender ja ĂĽlesanded

Koputage Apple Watchis juhiste saamiseks sündmuse asukohta; ka Apple Watchis lisatakse väike komplikatsioonivõimalus, mis näitab päeva järelejäänud sündmuste või meeldetuletuste arvu; libistage loendis vasakule või paremale, kui järgmisele või eelmisele päevale liikumiseks kuvatakse korraga üks või kaks päeva; lisaks veaparandustele.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Järgmisele või eelmisele päevale liikumiseks libistage loendis vasakule või paremale, kui ilmub korraga üks või kaks päeva; lisaks veaparandustele.


Plexi rakenduse ikoonid: film, teler, muusika + muud

Märgitud fototeek näitab a Keskus sisse silt tähistatud, kui on olemas; avage võimaluse korral rakenduse brauseris URL; näitlejad, lavastajad, žanrid ja teised, kes ilmuvad nüüd otsingutulemustes.


Rakenduse ikoon Castro Podcast Player

Laiendatud interaktiivsed teatised, sealhulgas tekst koos taskuhäälingusaadete kokkuvõtete, kunstiteoste ja muuga. Nüüd on teil teatiste filtreerimiseks piisavalt teavet; kui peatate episoodi, mille taskuhäälingusaatesse on jäänud vähem kui 3 minutit, võimaldavad interaktiivsed teatised teised episoodid vahele jätta või järgmise episoodi alustada; link KKK lehele rakenduse seadetes; kui see peatub ja taastub, viivitub taimer vähem kui 60 sekundiga; lisati uus 5-tunnine järjekorra suurus; Valikutele lisatakse hüppeid 5 ja 10 sekundit (varem oli väikseim variant 15 sekundit); ja paljud teised!


Rakenduse Mactracker ikoon

Lisatud AirPod ja üksikasjad uusimate operatsioonisüsteemide väljaannete, klassikaliste ja vananenud toodete värskenduste jne kohta.


ProCam 7 rakenduse ikoon

Lisage jaoks uus video- ja kaadrisuvandid sekundis intervall; video salvestamise peatamise kordade arv ei ole enam piiratud.


VHS-videokaamera - Retro 80s kaamera rakenduse ikoon

VHS-efektide täiustused, kaamera selfie värskendatud peegelpildi orientatsiooni kasutamiseks, kaamera Selfie käivitab nüüd HD (kui teie seade seda toetab), paremad sõrmejälgimiskontrollid, kuupäeva paroodia sisestamine töötab nüüd paremini, täiustatud helisünkroonimine ja veaparandused.


Strava rakenduse ikoonid - käivitamine ja aerutamine

Ăśhilduvus Apple Watch Series 2 GPS-iga.


Rakenduse KAYAK Travel Finder ikoon

Kõik teie konto andmed on rakenduses lõpuks saadaval! Juurdepääs oma eelistustele, turismiinfole, reisi- ja e-posti seadetele, hinnahoiatustele, makseviisidele, otsinguajaloole, mille leiate kõik menüüst Seaded. Lisaks veaparandused ja palju täiustusi.


Kohmakas Ninja rakenduse ikoon

Kohmakas Ninja ühildub nüüd iMessage'iga. Uuendage ja saate tasuta iMessage'i kleebiseid, et isikupärastada oma vestlust ainult kohmaka väljendiga.

macOS


Logic Pro X rakenduse ikoon

Probleemide lahendamine, mis võivad kolimisel põhjustada ootamatut piirkondlikku käitumist; lahendada probleeme, mis võivad põhjustada alternatiivsete radade eemaldatavate alade passiivsuse; Globaalsed muudatused, mis lõikavad või kleepivad praeguse aja, kehtivad ka mitteaktiivsete alternatiivsete palade kohta; projekte, mis kasutavad muud kui 44,1 kHz proovivõtu sagedust, saab nüüd iOS-i jaoks kasutada GarageBandiga.


Rakenduse Apple Remote Desktop ikoon

Võimaldab kasutajatel eksportida ja taastada arvutiloendeid ja krüpteeritud kasutaja mandaate; võimaldab administraatoritel abikursori abil tähelepanu pöörata kaugekraanil asuvatele üksustele; lisatud ühilduvus puutetundliku ribaga MacBook Pro arvutitele (2016); parandage turvalisust suheldes klientidega, kasutades operatsioonisüsteemi OS X Yosemite 10.10.5 või uuemat; lisas valikulise ühilduvusrežiimi klientidega suhtlemiseks, kasutades OS X Mountain Lion 10.8, OS X Mavericks 10.9 või OS X Yosemite 10.10.4 ja varasemat.


Rakenduse Mactracker ikoon

Lisatud AirPod ja üksikasjad uusimate operatsioonisüsteemide väljaannete, klassikaliste ja vananenud toodete värskenduste jne kohta.

Muud

See nädal Apple Remote Desktop 3.9 klient (9,3 MB).

Värskendus, mis on saadaval Mac App Store'is, sisaldab järgmisi uudiseid: arvutite loendi koos mandaatidega saab eksportida krüpteeritud failidesse ja tagastada teistele vaatajatele; täiustatud turvalisus koos valikuliste ühilduvusvõimalustega, et olemasolevaid kliente toetada eelistuste paneeli vahekaardil Turvalisus; abikursorid on saadaval kohandatud tööriistariba üksuste kaudu; ja puuteriba tugi MacBooks Pro jaoks.