contador gratis Saltar al contenido

Viimased värskendused App Store'is: iTunes U, Google Calendar, YouTube, Apple Configurator 2 ja palju muud!

Viimased värskendused App Store'is: iTunes U, Beats Pill⁺, Spark, Tweetbot, Xcode ja palju muud!

Allpool on toodud mõned kõige viimati esiletõstetud rakendused ja / või mängud Rakenduste pood või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:

iOS


ITunes U rakenduse ikoon

iTunes U

sisse Apple

Versioon: millal 3.7.4 (40,3 MB) Nõuab iOS 11.0 või parem

Sildistage fotod juhiste või kommentaaridega, kasutades integreeritud annotatsiooni tööriista; kiiresti videoõnumeid ja kommentaare eraviisilistes vestlustes õpetaja ja õpilaste vahel saata; avage heli- või videofailid otse teistes rakendustes.


Google'i kalendri rakenduse ikoon

IPadi tugi.


YouTube'i rakenduse ikoon

Videolink ja YouTube'i kanal on nüüd rakenduses brauseris avatud. Brauseris püsimiseks puudutage linki ja koputage ülaosas youtube.com>.


Vidistamise rakenduse ikoon

Periskoobi tugi vahekaardil Hetked.


Google'i tõlke rakenduse ikoon

Tulemused keerukamatest sõnaraamatutest koos definitsioonide, näidete ja sünonüümidega inglise, prantsuse, vene ja hispaania keeles; kaameratõlkija (inglise keel / korea keel); mitmesugused veaparandused ja kasutatavuse täiustused.


Periskoobi rakenduse ikoon

Uuel kaardil Tegevus: nüüd näete, millal uued inimesed teie kordusi vaatavad või kui saate uusi jälgijaid; Uus nupp seadetes, mis võimaldab kustutada Periskoopi salvestatud andmeid. Vajadusel aitab see vabastada seadme salvestusruumi.


Prisma fotoredaktori rakenduse ikoon

Toetab kaamerat horisontaalrežiimis, puudutage ja hoidke all stiili, et seda kustutada või järjekorda muuta ning mitmesuguseid täiustusi ja stabiilsuse täiustusi.


VSCO rakenduse ikoonid: foto- ja videoredaktor

DSCO salvestab pärast avaldamist otse kaamerapulli MP4-na.


GoPro rakenduse ikoon

Allalaadimispiiranguid pole (nüüd saate kogu GoPro sisu oma mobiilseadmesse alla laadida; rakendus vastutab selle muutmise eest ükskõik millises eraldusvõimes mängimiseks. Parimate tulemuste saamiseks salvestage rakendus allalaadimise ajal taustal); GoPro Plus saabub Euroopasse (alustades tasuta prooviversioone Capture'i kaudu); lisage kaamerafotodele + videotele esiletõstetud (leidke oma parimad pildid hiljem ja tehke Quik-rakendusega paremaid videoid); looge Quiku abil automaatse redigeerimisega videoid (valige oma kaamerast fotod ja videod ning puudutage ikooni Quik).


Rakenduse ikoon 6 infusioon

Paljud uued funktsioonid, sealhulgas parem reprodutseerimisvõime, vanemlik kontroll, tugi Blu-ray-piltide jaoks, täiendav otsing 3D Touch-menüüst ja palju muud!


Infuse Pro 5 rakenduse ikoon

Sama, mis enne, Pro-versioonis.


Feedly - rakenduse Smart News Reader ikoon

Uus funktsioon, mille abil saate salvestada kõige olulisemad artiklid ja jagada neid teile meelepärasel viisil.


SmartGymi rakenduse ikoon: kodutreeningutega

Apple Watchi jaoks: koolituse alustamise protsess oli täielikult ümber kujundatud; uus, uus treeningu üksikasjade ekraan taimer Intervallidest alates, kui tellite harjutusi, mis on osa supersettidest, märgistatakse ka kõik supersettide harjutused, seerialoendur arvutatakse nüüd ka kõigi supersettide harjutuste jaoks. IPhone'is: lisage oma kaardile suvaline nimi (isegi emotikonid), lohistage kaarti paremalt vasakule, et saada rohkem valikuid. Nüüd saate kaardi hõlpsaks muutmiseks dubleerida.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Uued mängude "mootorid", uued liidesed, uued saavutused ja edetabelid, uued õpetused ja palju muud!


Rakenduse Temple Run 2 ikoon

Jõuk leidis Kadunud metsast lopsaka metsa keskelt vana templi. Ronige varikatuse ülaossa, ületage suletud ruun, sukelduge sügavale pimedasse koopasse ja püsige valvel; Kurad ahvid pole ainsad, kes Kadunud metsas peituvad

macOS


Rakenduse Apple Configurator 2 ikoon

IOS-i ja tvOS-i integreeritud ettevalmistamine; postitage PDF-raamatute, ePubide ja iBooksi autoreid iBooks; iOS-i seadme taaskäivitamine või sulgemine; uus tasu tvOS-i profiilid ja piirangud, sealhulgas konverentsiruumi ekraanid, ühe rakenduse režiim, rakenduste kaugühenduse sidumine ja AirPlay sisendpiirangud; jätke ekraanisäästja vahele ja puudutage, et tvOS-i seadete juhendis paneele konfigureerida; piirata ühendust WiFi-võrkudega; piirata kõnet; E-posti ja Exchange'i kontode paindlikumad S / MIME konfigureerimise valikud; Puudutage ikooni MacBook Pro ribariba tugi.