contadores estadisticas Saltar al contenido

Viimased värskendused App Store'is: Microsoft Outlook, Foursquare, Google News and Weather, Fantastiline ja palju muud!

Allpool on toodud mõned kõige viimati esiletõstetud rakendused ja / või mängud Rakenduste pood või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:

IOS-i rakendus


Microsoft Outlooki rakenduse ikoon

Nüüd kuvab rakendus kõik sõnumid, mida ei kogutud, ja pakub analüüsi hõlbustamiseks vestluse sõnumite selget eraldamist; kui koputate oma postkastis vestlust, viib rakendus teid automaatselt täpsesse kohta, kust eelmisel korral lahkusite, nii et te ei pea enam otsima, millist sõnumit peate kõigepealt lugema; nüüd näete vestlusele vastates eelmist sõnumit ja saate sinna liikuda, puudutage selle proovimiseks ekraani allosas asuvat kiirvastuse kasti (seda funktsiooni hakatakse rakenduste Outlook.com, Gmaili, Yahoo ja iCloud kontodele järk-järgult käivitama, et peagi Office 365 kontodel avada). ).


Foursquare City Guide'i rakenduse ikoon

Uudised teie profiilil (nüüd leiate kodu kõigi toredate tehtud fotode jaoks); kui vaatate oma galeriid, siis ärge kartke fotol olevaid asju märkida või kirjutage näpunäide foto tegemise kohast lahkumiseks.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Muutused kategooriate ja jaotiste kaudu navigeerimise hõlbustamiseks; kasuta vahekaarti Pealkirjad, Koht ja Sulle allosas, et pääseda juurde ekraanile; sisse Pealkirjad, kasutage jaotisele pääsemiseks liugurit; uus menüü Seadistused vasakus ülanurgas üksuste kohandamiseks, väljaannete muutmiseks jne. Apple Watchi rakenduse taasaktiveerimine; kokkuvõtlik kustutamine iganädalase e-posti teel kasutamise puudumise tõttu.


OmniGraffle 3 rakenduse ikoon

Uus rakendus (binaarne) koos kujundatud liidesega, mis teeb ühised ülesanded kättesaadavaks, ekraani suuruse re?iim: saate valida fikseeritud, paindliku või piiramatu, platvormidevahelise automatiseerimise JavaScripti abil, SVG impordi, integreeritud külgriba loendiekraaniga, kihtide ja objekt, grupi nähtavus, diagrammi raam ja diagramm (PRO), rakenduse võti, kiirklahv tööriistade jaoks teisendage tekst vormideks (PRO), suurendage suvandit Objektid, kerige lahtrisse ja palju muud!


Turvalise Messengeri rakenduse ikoon

Kõned teistele platvormidele (Android, lauaarvuti ja veeb) on stabiilsemad; Automaatset parandust rakendatakse nüüd ka sõnumi viimasele sõnale.


Dropboxi rakenduse ikoon - salvestage, jagage

Parandage vead, mis mõnikord ilmnevad võrguühenduseta failide vahel kerimisel; Kui proovite lahkuda salvestamata, saate selle kohta lühikese meeldetuletuse.


MEGA rakenduse ikoon

Jagage laiendusi (saate üles laadida faile teistest rakendustest), vestelge, kuvage pilte, saatke heli ja videot (MP4, MOV, 3GP, WAV, M4V, M4A ja MP3), avage dokumente, vaadake mitme failiga sõnumeid, vaadake sõnumeid mitmega kontakt ja palju muud.


Supermängija muusikarakenduse ikoon

Nüüd leiate muusikat, jaamu või esitusloend eelistatult iga sisu järgi vahekaartideks jaotatud. Ja vahekaardil Ülaosa Rakendus näitab teie otsingu järgi parimaid tulemusi. Samuti näete, et otsimine on palju kiirem.


Smule'i rakenduse ikoon - seltskondlik laulmine

Kohandage oma profiililehe välimust ja kogemusi, et see oleks sama ilus kui teie esitlus!


PicFrame'i rakenduse ikoon

See mall on mõeldud neile, kes kasutavad PicFrame'i iga päev ja soovivad kiiret viisi järjepideva kaadri loomiseks. Valige raam, lisage oma tekstisildid, kohandage ääriseid, määrake värvid või mustrid, lisage varjud ja ümardatud nurgad, seejärel salvestage mallina!


Rakenduse ikoon Banco do Brasilile

Conta F Fcili kliendid saavad nüüd rakenduse kaudu minna üle 100% arvelduskontole, ilma et peaksite agentuuri minema.


Fly Delta rakenduse ikoon

Salvestage oma sagedaste reisikaaslaste teave tulevikus kiiremate broneeringute tegemiseks. Sõbrale reisi broneerides sisestage lihtsalt oma andmed ja alustamiseks märkige ruut Salvesta sõbrad. Nüüd saate broneerida Delta Premium Select kohti teatud rahvusvahelistel lendudel.


Air France'i rakenduse ikoon

Isikupärastage oma koduleht: ilmateade sihtkohta, reisiplaanid lennujaama, reisijuhid? Sina otsustad! Kas teie laps reisib üksi? Pärast saabumist jälgige ja jagage marsruuti oma sõprade ja perega. Kas soovite muuta inimesed armukadeks? Jagage oma reisi oma sõpradega! Uus kujundus: kõigi piletite tellimiseks puudutage ostu vahekaarti!


Octoplus rakenduse ikoon - kontrollige oma punkte

Müüge oma punkte ohutult ja kiiresti otse rakenduse Oktoplus kaudu. Oktoplus ühendab teid turu parimate ettevõtetega, kes ostavad teie punktid ja deponeerivad summa teie arvelduskontole 48 tunni jooksul pärast tehingu kinnitamist.

MacOS-i rakendus


Fantastilised rakenduste ikoonid - kalender ja ülesanded

Manus; iCloudis ja Exchange'is manuseid vaadata, luua ja redigeerida; kuvage manuseid Google'i kalendris; Reisi aeg; saada teatisi, kui peate õigeks ajaks sündmusele saabumiseks lahkuma; määrake reisiajad, et saaksite planeerida sündmusele pääsemiseks kuluvat aega; rakendus ühendab nüüd sarnased sündmused, mis esinevad mitme kalendri korral (selle saab eelistustes keelata); ning tühistage ja korrake sündmuste ja meeldetuletuste lisamist, muutmist ja kustutamist. Uuenda Lükake Facebook kuvab kohe uusi ja värskendatud sündmusi; klõpsake eelvaates hõivatud päeval nuppu ?rohkem? PRL näidata rohkem sündmusi ja meeldetuletusi; kohandage kuuvaates kuvatavate nädalate arvu; lisage sõnumeid, kui vastate Google'i kalendri kutsetele; Google'i kalendri kutses kuvatud külaliste arv; edastada kutseid teistele inimestele; klõpsake ja hoidke nuppu Võta vastu, Keelduge või Võib olla Exchange'i kutsele vastamiseks saatjale sõnumit saatmata; Kontaktisünnipäevad tähistavad aastapäeva, kui see on olemas; Nüüd kuvatakse salajase grupi Facebooki sündmused; Lisaks mõned parandused ja täiustused!