Viimased värskendused App Store'is: Telegram, Viber, Asjad, MEGA, Superplayer ja palju muud!

Viimased värskendused App Store'is: Telegram, Viber, Asjad, MEGA, Superplayer ja palju muud!

Allpool on toodud mõned kõige viimati esiletõstetud rakendused ja / või mängud Rakenduste pood või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:

IOS-i rakendus


Telegram Messengeri rakenduse ikoon

Supergrupis võib nüüd olla kuni 10 000 liiget. Määrake eriõigustega supergruppide administraatorid. Valige, kes saab kasutajaid lisada, sõnumeid hallata, liikmeid blokeerida, rühma teavet ja kasutajanimesid redigeerida, uusi administraatoreid lisada jne. Piirata ja keelata supergrupi liikmeid korralikult. Keeld ainult lugeda, keelata GIF ja kleebis, meediakeelud, ajutised keelud ja piirangud. Kontrollige uusi Noot sündmused, et näha kõiki superkanali või grupi liikmete ja haldurite viimase 48 tunni jooksul otsingu ja filtritega tehtud toiminguid. Administraatorid saavad nüüd otsida konkreetseid kasutajaid rühma liikmete ja kanalite hulgast.

Täiustatud jagamislaiend. Telegrammis midagi jagades valige paar vestlust ja lisage kommentaarid. Uus vidin ja rohkem 3D Touchi valikuid rakenduse ikoonil. Tehke fotosid või videoid, kasutades rakenduse ikooni 3D Touch ja saatke see paljudele adressaatidele. Muutke seadetes oma keelt.


Viber Messengeri rakenduse ikoon

Vestluslaiendi värskendus on uus ja parem kogemus YouTube'i videote, Spotify muusika ja muu jagamiseks otse vestluses!


Asjad 3 rakenduse ikoon

Lisatud tugi projekti kordamiseks; sünkroonimisskeemide värskendamine projekti ülesannete kordamise toetamiseks (sünkroonimise jätkamiseks tuleb kõiki seadmeid värskendada uusimale versioonile); nüüd nad kasutavad kiire App Store'i arvustaja; lisage uus hoiatus üksuste kohta, mis rakenduse esmakordsel importimisel jäetakse meeldetuletustest välja; Lisage iPadis iPhone'i rakendusi kasutavate kasutajate märguandeid.


MEGA rakenduse ikoon

Saate vaadata ja redigeerida MEGA-faile teistes rakendustes. Samuti saate MEGA-faile eksportida teistesse rakendustesse.


Supermängija muusikarakenduse ikoon

Nüüd leiate iga loo kohta lisateavet. Puudutage lihtsalt muusika kõrval olevat "kolme väikest punkti", kui üks on.


WordPressi rakenduse ikoon

Muutke üksikasjade ekraanil oma veebisaidi ikooni, alustamiseks lihtsalt koputage; Automaatne parandus postimärgise väljal.


Tapatalki rakenduse ikoon - 200 000+ foorumit

Manustamine tugi piiksuma, Instagrami postitused ja YouTube'i videod; võimalus muuta oma foorumikonto profiili; muud visuaalsed lisaseadmed; seadete puhastamine ja veaparandused.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Prognoosige oma lendu meie rakenduses; kohtuda uutega Registreeri (lõpus Registreeri, teie pardakaart on endiselt saadaval funktsioonis "Minu reis"); parandused ja muud parandused.


Naeratav rakenduse ikoon

Naerata

sisse Naerata

Ăśhildub iPhone'iga

Versioon: millal 2.97,0 (289,5 MB) Nõuab iOS 9.3 või parem

Naeratuse klubil on uus ilme; miil kehtib 10 aastat, mis aitab teil ka kategooriaid muuta ja viis paketti, et saaksite valida oma profiilile sobivaima; Reisige hõlpsalt (sellega klient garanteerib reisi, maksab hiljem ja pileti eest makstes saab järgmise reisi eest miili); Viaje Fcil on tulevikus saadaval piletite lunastamiseks 13 Smiles'i rahvusvaheliselt partnerlennufirmalt, seda teenust laiendatakse GOL-lendudele.

MacOS-i rakendus


Telegrammi rakenduse ikoon

Supergrupis võib nüüd olla kuni 10 000 liiget. Määrake eriõigustega supergruppide administraatorid. Valige, kes saab kasutajaid lisada, sõnumeid hallata, liikmeid blokeerida, rühma teavet ja kasutajanimesid redigeerida, uusi administraatoreid lisada jne. Piirata ja keelata supergrupi liikmeid korralikult. Keeld ainult lugeda, keelata GIF ja kleebis, meediakeelud, ajutised keelud ja piirangud. Kontrollige uusi Noot sündmus, et näha kõiki liikmeid ja kanalite haldureid või supergruppe viimase 48 tunni jooksul otsingu ja filtritega. Muutke seadetes oma keelt.


Asjad 3 rakenduse ikoon

Lisatud tugi projekti kordamiseks; sünkroonimisskeemide värskendamine projekti ülesannete kordamise toetamiseks (sünkroonimise jätkamiseks tuleb kõiki seadmeid värskendada uusimale versioonile); Lisage uus hoiatus üksuste kohta, mis rakenduse esmakordsel importimisel jäetakse meeldetuletustest välja.