Viimased värskendused App Store'is: telegramm, Dropbox, dokumendid, kaamera + ja palju muud!

Viimased värskendused App Store'is: Telegram, Viber, Snapchat, Nubank, Newton Mail ja palju muud!

Allpool on toodud mõned kõige viimati esiletõstetud rakendused ja / või mängud Rakenduste pood või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:

IOS-i rakendus


Telegram Messengeri rakenduse ikoon

Emotikonide lisamine, kirjutades: + märksõnad inglise keeles (: kergendus:, : rahuldatud:, : irve:, jne.); otsige suvalise grupi konkreetsete kasutajate sõnumeid (selleks koputage rühmas paremas ülanurgas olevat nuppu '', siis nuppu "Otsi", seejärel puudutage paremas alanurgas olevat ikooni "Liikmete otsing"); otsimisel valige kasutaja, et otsida kõiki tema sõnumeid rühmas, või lisage otsingutulemustes märksõnu.


Viber Messengeri rakenduse ikoon

Avastage uusi bot ja riigikontod nihkuvad vasakule või paremale; jõudluse täiustused ja veaparandused.


Snapchati rakenduse ikoon

NĂĽĂĽd saate sisestada kuni 32 sĂĽlitajad rĂĽhmas.


Nubanki rakenduse ikoon

Nüüd on teil oma kaardil peamise teabe kokkuvõte ja uue rakenduse kaudu saate hõlpsalt juurde pääseda mõnele rakenduse funktsioonile päis (päis).


Feedly - rakenduse Smart News Reader ikoon

Lisage iOS-i ühiskasutuslaiend, mis võimaldab teil salvestada artikleid, mida leiate kaadri teistes rakendustes (laud) alates Feedlyst; veaparandused.


Newton Mail - e-posti rakenduse ikoon

Kasutage seda funktsiooni Puhas postkast bülletäänide ja muude tähelepanuhäirete automaatseks kõrvaldamiseks mõelge kõigi kontode vahekaardile Gmaili (lubage funktsioon, logides sisse Neat Inboxi ülelaaduri eelistused); Näete iga kord midagi uut, kui saate postkasti lähtestada; IMAP-kontode kalendrikutsete suvand "Lisa kalendrisse"; mõned veaparandused.


Telesaja rakenduse ikoon: jälgige sarju ja filme

Kui teie vaadatava episoodi jaoks on viktoriin, kuvatakse see ekraanil sööma episoodireaktsioon; Mida kiiremini vastate ja mida rohkem küsimusi, seda kõrgem on teie tulemus; edetabelid näitavad teie paremusjärjestust sõprade ja teiste mängijate vahel, kes võtavad viktorine; ühele vastates saate olemasolevatele sõpradele väljakutse esitada Telesaade või kutsuge neid, kes pole; mõned sarjadest, kus juba on viktoriinid, on "Walking Dead", "Troonide mäng", "Riverdale", "Teen Wolf", "Jutlustaja" ja "Orvum must".


SmartGymi rakenduse ikoon: kodutreeningutega

Täielikum ajalooline integratsioon rakendusega Sade (Tervis); vaadake oma rekordite ajaloos tarbitud kaloreid, distantsi, pulssi ja iga treeningu kestust; nüüd saate oma koolitust jagada Facebookis, Instagramis, Twitteris ja mujal; SmartGym loob postitusi, mis on täielikult kohandatavad teie treeningandmetega, nagu vahemaa, pulss, tarbitud kalorid ja muu, ning teeb ka pealkirjad kõigi kaardil olevate harjutustega, mis näitavad, mida teha; otsige harjutuste loetelu, kasutades mitut erinevat terminit, kasutage lihtsalt ","; mõned korralikud parandused ja vead.


Adidas Training by Runtastic rakenduse ikoon

Kas te pole spetsiaalse väljaõppe fänn? Salvestage venitus- ja soojendusrutiinis teatud tegevused ja ärge jätke tegevusi, mis teile ei meeldi; 30-sekundiline paus on nüüd pisut lühem.


LATAM Pass rakenduse ikoon

NĂĽĂĽd saate lennupileteid rakenduse kaudu lunastada.


AmpMe - kõlarivõimendi rakenduse ikoon

Turvaline sisselogimine Facebooki kaudu; Facebooki sõbrad AmpMe-is (nüüd saate võrgu kaudu oma sõpru kutsuda ja nendega kohtuda); täiustatud teatised (uued valikud keelamiseks või lubamiseks); ja veaparandused.


Rakenduse PagSeguro Vendas ikoon

Saatke müügi tõend e-posti teel (nüüd on müügi lõpus teie kliendi e-posti aadress täidetud, kui tal on PagSeguro konto).


Kahjuks ei leitud rakendust.

UPLIVE jaam, kus saate vaadata uusimat muusikat, uudiseid, sporti, kassivideoid


Typorama rakenduse ikoon: tekst fotoredaktoris

Lisage uusi kärpimisvalikuid YouTube'i videote pisipiltide, Linkedini postituste ning iPhone 6/7 taustapiltide ja muu jaoks. lisada mitu uut juba olemasolevat tekstistiili ja täiendust; Facebookiga jagamise suurenemine; nüüd saate oma loomingut postitada ka otse oma Facebooki ettevõtte lehele; veaparandused ja üldised parandused.

MacOS-i rakendus


Newtoni rakenduse ikoon - laetud e-post

Kasutage seda funktsiooni Puhas postkast bülletäänide ja muude tähelepanuhäirete automaatseks kõrvaldamiseks mõelge kõigi kontode vahekaardile Gmaili (lubage funktsioon, logides sisse Neat Inboxi ülelaaduri eelistused); Näete iga kord midagi uut, kui saate postkasti lähtestada; IMAP-kontode kalendrikutsete suvand "Lisa kalendrisse"; mõned veaparandused.