contador gratis Saltar al contenido

Viimased värskendused App Store'is: WhatsApp, Spark, PDF Expert 6, Google Photos, 1Password ja palju muud!

WhatsApp lõpetab iOS 7 ... töötamise 2020. aastal

Allpool on toodud mõned kõige viimati esiletõstetud rakendused ja / või mängud Rakenduste pood või aktiivne Mac App Store.

Täna on meil:

IOS-i rakendus


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon

Vestluses teksti tippimisel võite selle valimiseks toksake ja hoidke seda, et seda hõlpsalt paksus, kriipsutatud või kaldkirjas vormindada.


Sädemerakenduse ikoon - rakendus E-posti lugemisviis

Uuendused keskenduvad kvaliteedile ja kiirusele, kuid pakuvad ka e-posti kaitset puutetundliku ID või parooliga ning isikupärastatud integreerimist PDF-i lugemisasjatundjatega (PDF-manuste hõlpsaks täitmiseks, allkirjastamiseks ja taastamiseks).


Rakenduse PDF Expert 7 ikoon: redigeerige PDF-i

Nüüd saate rakenduses Spark e-kirja manuse hõlpsalt PDF-eksperdis avada, seda muuta, allkirjastada ja taastada ühe nupuvajutusega.


Rakenduse Google Photos ikoon

Uus uue kujundusega vahekaart kiiremaks sirvimiseks; jõudluse parandamine.


G Suite'i Google+ rakenduse ikoon

Kiire juurdepääs uutele kogukondadele vahekaardil "Kogukonnad", lisaks veaparandustele ja stabiilsuse täiustustele.


Liikuvad pildid - GIF, kollaažirakenduse ikoon

Ilus videokollaaž 20 meeldiva paigutusega; lemmikfilmid, mis teile meeldivad; eksportige mitu klippi korraga, et neid kiiremini jagada; fotode otsene eksport kahekordse teravusega.


Rakenduse ikoon Banco do Brasilile

Investeeringute tasuvuse simulatsioon.


Nubanki rakenduse ikoon

Parandamine teavitussüsteemis.


Rakenduse KAYAK Travel Finder ikoon

Kas osalete näitusel ja soovite selles piirkonnas elada? Lähima valiku leidmiseks otsige hotelle konkreetsete aadresside abil. Kas soovite hotelli mere ääres? Parimate poodide lähedal? Eemal ööbaari mürast? Hotelli kaart on ümber kujundatud, nii et saate hõlpsalt valida ideaalse piirkonna, kus ööbida. Lisaks parandused ja veaparandused.


Keskmise rakenduse ikoon

Saatke väikesele kirjanike ja väljaannete rühmale uue partnerlusprogrammi Medium esimese etapi kutsed; kõigil selle programmi osalistel on võimalus avaldada tavalistele liikmetele blokeeritud postitusi ja saada tasu vastavalt nende osalusele nendes lugudes; uus välimus kogu rakenduses.


Bambuspaberi rakenduse ikoon

Täiustatud uued sisselogimisprotseduurid Inkspace'is; värskendatud ja täiustatud Fineline Bamboo pliiatsi tugi uuele iPadile; Dropzone'i enam ei toetata.


Nike Training Clubi rakenduse ikoon

Cristiano Ronaldost inspireeritud täielik koolitus Cristiano endaga eriliste väljakutsete avamiseks; Kas olete teinud intensiivseid ja kiireid treeninguid? Vaadake oma postkastist juhiseid väljakutsele juurdepääsu saamiseks.


Rakenduse My Disney Experience ikoon

Nüüd saate uuendada oma aastapiletit, mis vastab otse rakendusele, saate rakenduse abil jälgida oma Disney õhtusöögipakette ja jälgida oste, mis võetakse teie Disney Resorti hotelli kontolt.


Naeruväärne kalapüük - lunastage rakenduse ikoon

Uute iOS-i seadmete ja funktsioonide tugi, näiteks kaks uut reitingut, ja seda toetavate seadmete puutetundliku tagasiside tugi.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Uus osa (Jurassic Pig); Tugev Liiga on saanud suuri uuendusi (minge üles uutele edetabelitele, mängige võimalikult paljudel tasemetel ja hankige münte iga päev uuel ja lõbusal viisil).


Kahjuks ei leitud rakendust.

Sama nagu varem, värsis iPadi jaoks.


Zynga pokker - Texas Holdemi rakenduse ikoon

Nüüd saadaval iMessage'i jaoks!

MacOS-i rakendus


Rakenduse ikoon

sisse

Versioon: millal (NAN B) vajab või parem

Nüüd näete WhatsApp Desktopis oma sõprade olekut.


Sädemerakenduse ikoon - rakendus E-posti lugemisviis

See pakub parimat integreerimist kolmandate osapoolte teenustega, näiteks Reminder (Apple'ilt), Things, 2Do, OmniFocus, Wunderlist, Todoist, Trello, Asana, Evernote, OneNote ja Bear.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Tühjendab dialoogiboksi, et enne 3. detsembrit 2015 loodud kontod saaksid kasutada funktsiooni New Vault kell 10.13; Chrome'i ja Firefoxi loomulike sõnumite edastamise toe parandamine; värskenda tõlget.