Viimased värskendused App Store’is: Xcode, The Unarchiver, Photoshop Express, Globosat Play, Viber Messenger ja palju muud!

Allpool on valitud mõned esiletõstetud rakendused ja / või mängud, mida hiljuti värskendati Rakenduste pood.

Täna on meil:

MacOS-i rakendus


Xcoodi rakenduse ikoon

Xcode

aastal Apple

Maciga ĂĽhilduv

Versioon: millal 11.6 (8,1 GB) Nõuab macOS 10.15.2 või excel

Fikseeriti turvaprobleemid Giti toe ja käsurea tööriistadega.


Rakenduse eemaldamise ikoon

Uued ikoonid, ümber kujundatud kasutajaliides, hoolikalt kontrollitud tõlked, täiustatud ja seejärel uuesti kontrollitud, kiiruse täiustused ja palju muud!


Gf Brewery 3 rakenduse ikoon, autor Gfycat

Visuaalne muutmine mitme eemaldamise jaoks läbi astuma.

IOS-i rakendus


Rakenduse Photoshop Express-Photo Editor ikoon

Ăśhe pildi kollaaĹľ (looge kaasaegne kollaaĹľ ĂĽhe pildi ja ĂĽhe puudutusega); jätkake kleepimist (ärge kunagi jätke vahele lõpetamata kleepimisseanssi – see salvestatakse automaatselt ja saate jätkata sealt, kus pooleli jäi); parandus funktsiooniga „Fade“ (kombineerige pilt taustaga uue „Fade“ tööriista abil ja andke oma fotole matttoon); täisekraanil navigeerimine (nĂĽĂĽd on redigeerimiseks pildi valimine palju lihtsam – redaktoris eelmisele / järgmisele pildile liikumiseks võite pĂĽhkida paremale / vasakule); Kasutage Photoshopi ĂĽhenduse funktsiooni abil oma mobiilseadmes Photoshopi (CC) võimsust.


Globosat Play rakenduse ikoon

NĂĽĂĽd saate oma teleris vaadata Chromecasti kaudu.


Viber Messengeri rakenduse ikoon

Nüüd saate märkida sõnumid lugemata, saata uusi ja laiendatud emotikone ning salvestada sisu oma uude lemmikvestluse laiendisse.


Buscapé rakenduse ikoon - pakkumised ja allahindlused

IPhone X tugi.


Ikoonid • Turvalise Messengeri rakenduse ikoon

Nelja osalejaga videokonverentsid on nüüd meeskonnakontode jaoks saadaval (kõned on kaitstud otsakrüptimisega); minimeerige käimasolevad kõned sõnumite, linkide saatmiseks või vestlusajaloo otsimiseks millegi jaoks; Traadilinke avavate toetatud brauserite loendisse on lisatud Brave ja SnowHaze.


Vimeo rakenduse ikoon

Videote automaatse esitamise asemel saate nüüd kõigi vaadatavate videote automaatse esitamise sisse lülitada.


Minu Disney Experience'i rakenduse ikoon

NĂĽĂĽd on rakenduse sirvimine ja otsitava leidmine lihtsam kui kunagi varem – planeerige pargiga seotud tegevusi, vaadake puhkusteavet ja palju muud uuest käepärasest menĂĽĂĽst.


WordPressi rakenduse ikoon

NĂĽĂĽd saate postitusi salvestada “Lugeja” (lihtsalt puudutage postituse järjehoidjaikooni ja leiate selle hiljem loendist „Salvestatud postitused” – saate isegi salvestatud postituse teksti lugeda, kui olete võrguĂĽhenduseta); selles esialgses versioonis ei ole piltide kättesaadavus võrguĂĽhenduseta tagatud; „Salvestatud väljaanded“ on praegu seadmespetsiifiline funktsioon, see tähendab, et ärge oodake sĂĽnkroonimist teie mitme seadme vahel.


Michaelis Escolar 3 Keelerakenduse ikoon

Hispaania verbide täielik konjugatsioon sõnastikus; mitmuse, naissoost, ülivõrde, täiendava ja alaealise tunnustamine; konjugeeritud Hispaania verbide äratundmine; andmebaasi värskendused ja parandused.

Table of Contents