Traadita laadimistarvik "iPhone 8" võib kohale jõuda millalgi pärast seadme enda valmimist

Viis erinevat rühma töötab Apple'i juhtmeta laadimislahenduste kallal, kuid millised on tulemused?

Meistrivõistluste praegusel hetkel tundub, et märjas kohas sajab vihma, et järgmine iPhone tuleb mingi tehnoloogiaga traadita laadimine: seda jutustust toetab nii palju kuulujutte, ekspertarvamusi ja isegi reaalseid sündmusi, et kui Apple mingil põhjusel ei tutvusta seda uut asja (võib-olla) septembrikuu peakõnes, siis Cupertino põrand vibreerib.

Juhtmeta laadimisega iPhone

Täna avaldatud aruanne Reuters selgitage lähemalt järgmise iPhone'i (või järgmise iPhone'i) arendamist ja mainitud uute asjade hulgas räägitakse juhtmeta laadimistehnoloogia arendamisest vähe. Artikli kohaselt, mis tsiteerib teema lähedasi allikaid, mitte vähem kui viis erinevat rühma töötab järgmise juhtmevaba laadimise juurutamisel!

Sama eesmärgi erinev lähenemine pole Apple'is uus: tavaline on, et ettevõtted katsetavad kümneid sama seadme prototüüpe, samuti eraldavad insenerid meeskondadesse, nii et eraldi töötavad nad välja lahendused seadme valmistamise protsessis ilmnenud takistustele. uue tehnoloogia abil ja saab seejärel ühendada need leiutised ühes pakendis.

Mida keegi ei tea, ja siseneme siin puhtaimasse spekulatsioonide välja, kas Apple tõesti suudab järgmisel iPhone'il juhtmevaba laadimistehnoloogia kasutusele võtta ja ilma kontaktita. Kuulujutud osutavad selles suunas ja seda konservatiivsemale, et Ma jälitab ainult konkurente, pannes järgmisele nutitelefonile "traditsioonilise" juhtmevaba laadimise funktsiooni, mis nõuab aluse kasutamist ja mida on konkureerivates seadmetes juba vähemalt neli aastat olnud palju .

Veel üks õhus rippuv kahtlus on see, kas see Apple'i esitatud funktsioon järgib olemasolevaid standardeid, näiteks Qi, või kasutab mõnda eksklusiivset tehnoloogiat, mis on välja töötatud ettevõtte enda sees.

Sel juhul ütlen: see ei kesta tõesti kaua, kui Tim Cookil ja tema jõulul õnnestub järgmine iPhone tuua ilma laadimiseta eksklusiivse tehnoloogia abil. See on tehnoloogiamaailmas väga oluline edasiminek, mis väärib mis tahes viisil aplausi. Teisest küljest, kui järgmine Ma-nutitelefon nõuab laadimisbaasi ja seda ei saa kasutada juba turul olevate tarvikutega Pole häbi, Õun!

Siiski: peame veel mitu kuud ootama, et teada saada, mis kogu selle looga juhtub.

Arvamus?

(MacRumorsi kaudu)