Viis kohaletoimetamise rakendust

Edukas kohaletoimetamise rakendus kasutajate seas, et oleks mugav kodus tooteid kätte saada tänavale minemata. Kohaletoimetamise rakendused, nagu Lalamove, Loggi ja Rappi, pakuvad väga lihtsat maksmist: tasumise eest tasute ja toode tarnitakse kiiresti kõikjal. Nii Androidi kui ka iPhone’i (iOS) telefonidele saadaval olev rakendus võib olla eriti kasulik neile, kes soovivad jääda koju.

LOE: Hiinast elektroonikat importiv veebisait väga madalate hindadega; vaata, kas see on seda väärt

TechTudo on koostanud loetelu peamistest riiklikul tasandil kasutatavatest rakendustest, selgitades mõningaid funktsioone ja teenuste kättesaadavust riigi linnades. Võimaluste hulgas on privaatne mootorratta või auto kohaletoimetamise rakendus. Kasutaja peab kaaluma eeliseid ja puudusi, et teada saada, milline operaator sobib tema vajadustele kõige paremini.

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 kurioosset kohaletoimetamise rakendust

Kütuse ja õlle kohaletoimetamine: 5 kurioosset kohaletoimetamise rakendust

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Ăśks viiest Lalamove on Hiinast pärit kohaletoimetamise rakendus – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Lalamove on kohaletoimetamise rakendus Hiinast – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Lalamove on tasuta allalaaditav Androidile ja iPhone’ile (iOS) ning see on Hiinast pärit kohaletoimetamise rakendus. Rakendus on saadaval enam kui 260 linnas ĂĽle kogu maailma ja Brasiilias on see alates 2019. aastast tegutsenud SĂŁo Paulo ja Rio de Janeiro osariikide linnades.

Lalamove toimib kohaletoimetamise rakendusena, pakkudes samal päeval kohaletoimetamist ja pakkudes kõige erinevamaid tüüpe kohaletoimetamine, ekspresskullerist motoboys. Töövõtja saab valida mootorrataste, kaubikute, kombiste ja isegi rullide tarnimisvõimaluste vahel, sõltuvalt transporditava toote suurusest.

2 viiest Rappi on transpordirakendus, mis väidab end olevat “kõige kohaletoimetamine” – Foto: Clara Fabro / TechTudo

Rappi on transpordirakendus, mis väidab end olevat “kõige kohaletoimetamine” – Foto: Clara Fabro / TechTudo

Rappi on laia valikut kohaletoimetamise rakendus, mis nimetab ennastkohaletoimetamine kõik ”. Lisaks traditsioonilisusele kohaletoimetamine toitu, mis on tehtud registreeritud restoranides ostude kaudu, teostab Rappi ka mitmesuguseid tarneid supermarketitest, apteekidest, lemmikloomapoodidest ja isegi ilutoodetest. GPS-i abil saab kõike reaalajas jälgida.

Lisaks on võimalik palgata ka Rappi tarnepartneriteenuseid toodete tarnimiseks, mida pole platvormil vahekaardi „Kõik” all loetletud, mis võib sisaldada kohaletoimetamine teised asjad. Sellel rakendusel on teenused kättesaadavad rohkem kui 100 linnas Brasiilias ja selle leiate Google Play poest ja App Store’ist.

3/5 Loggi loob kulleritoimetusteenuse – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Loggi loob kulleritoimetusteenuse – Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Loggi on kiire kulleriga kohaletoimetamise ettevõte. See rakendus on Android-telefonidele ja iPhone’ile (iOS) tasuta saadaval ning kättetoimetamisteenuseid saab taotleda mitmes SĂŁo Paulo osariigi linnas, Rio de Janeiro linnas ja Belo Horizontes, Curitibas, Porto Alegre, Recife, Salvador, Brasilia, ja Manaus.

Loggi kullerite kättetoimetamine võib toimuda kujul “Dokumendi ĂĽleandmine”, “Paki ĂĽleandmine” ja “Muu” ning lisaks saate saadetavale kullerile lisada konkreetseid kommentaare, lisaks sellele, et saate GPS-jälgimise abil kõike reaalajas jälgida. .

4-st 5-st Garupa on eksklusiivne tarneviis – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Garupal on eksklusiivne tarnereĹľiim – Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Garupa on Brasiilia linnatranspordirakendus, mis on sarnane Uberi ja 99-ga, kuid millel on lisaks sünnitusteenuse režiimile mitmeid erinevaid funktsioone, nagu näiteks spetsiaalne transpordiliik naistele, teenus laste ja loomade transportimiseks.

Objekti saatmise viisid töötavad sarnaselt rakendustega nagu Rappi. Oluline on lisada järele- ja kättetoimetamispunkt ning kauba võtab vastu ja saadab Garupa platvormil registreeritud juht. Teenus on saadaval enam kui 700 linnas ĂĽle kogu riigi ning rakenduse saab alla laadida Google Play poest ja App Store’ist.

5/5 Mootorrataste kohaletoimetamise rakenduses saate valida operaatori, kes toimetab – Foto: Clara Fabro / TechTudo

Mootorrataste kohaletoimetamise rakenduses saate valida operaatori, kes toimetab – Foto: Clara Fabro / TechTudo

Bipboy on Brasiilia transporditeenus kiireks kohaletoimetamiseks, lähedane Loggi pakutavale. Kättetoimetamisteenuseid osutavad rakendusega partneriks olevate ettevõtete poolt akrediteeritud kullerid, mis tagab operaatorite teostatavate tarnete ohutuse. Bipboy on Brasiilia ettevõte, mis tegutseb mitmetes osariigi linnades nagu São Paulo, Paraná, Goiás ja Rio Grande do Sul ning on saadaval tasuta allalaadimiseks Android-telefonidele.

Kuidas osta App Store’ist kinkekaarti? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.