Apple TV + debĂĽteeris Brasiilias Netflixiga konkureerimiseks; vaata hinda ja kataloogi | Heli ja video

Viis kĂĽsimust ja vastust Apple TV + | kohta Heli ja video

Apple tõi Apple TV + uue voogesituse teenuse turule eelmisel nädalal toimunud konverentsil. Audiovisuaalse meelelahutuse platvorm on ettevõtte rakenduse Apple TV täiustatud versioon, mis pakub sarjade, filmide, dokumentaalfilmide ja showde kataloogi. Voogesitus töötab olemasolevates rakendustes ja on saadaval mobiilseadmete, nutitelerite ja arvutite jaoks.

Apple TV + soovib konkureerida voogedastusteenustega, näiteks Netflix ja Amazon Prime Video, ning Apple panustab iTunes'i ja Apple Musicu edu kordamiseks. See uus platvorm lubab uuendatud ilmet ja eksklusiivset sisu turuletoomist koos kuulsate artistidega nagu Steven Spielberg ja Oprah Winfrey. Altpoolt leiate vastuseid Apple TV + küsimustele.

Konverentsil kuulutati välja Apple TV + voogesituse- ja krediitkaardid

Apple TV + voogesitus: vaadake, mis selles teenuses uut on

Apple TV + voogesitus: vaadake, mis selles teenuses uut on

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Mida ja kuidas Apple TV + töötab?

Apple TV + on Apple'i uus video voogesituse platvorm. Lisaks eksklusiivse originaaltoodangu pakkumisele kasutajatele saab ta vaadata ka voogesituse (nt HBO GO ja Hulu) videosid või pääseda juurde iTunesist ostetud filmidele ja seriaalidele ning tasulistel kanalitel, näiteks MTV Hits, toodetud toodetele. Apple usub, et Apple TV + ettepanek on mugav: kanalite tellimisel või voogesituse ajal ei pea kasutajad palju rakendusi alla laadima ega oma iga teenuse jaoks erinevat parooli.

Nende uute funktsioonide integreerimiseks debüütvoogedastusteenusega saab Apple TV rakendus Ameerika Ühendriikides maikuuks kavandatud tasuta värskendusi ja on septembrist allalaadimiseks saadaval macOS-is. See rakendus integreeritakse ka uue teenusega "Apple TV Channels", mille ülesandeks on Apple'i platvormil olevate erinevate kaabeltelevisioonikanalite tellimine ja sisule juurdepääs.

1 / 2Apple TV + töötab uue Apple TV rakendusega Apple Photo seadmetele: Divulgao / Apple

Apple TV + töötab uue Apple TV rakendusega Apple Photo seadmetele: Divulgao / Apple

Apple TV + ei sisalda reklaame ning sellel on tasuta ja tasuline kvaliteetne sisu, mida saab vaadata nii veebis kui ka väljaspool seda. Platvorm kasutab ka pere jagamise tööriista, et kasutajad saaksid teenusepakette sugulastega jagada, sarnaselt Netflixi ekraanipaketiga.

2. Millised tooted on saadaval?

Apple ei ole kogu saadaolevat sisu välja lasknud, kuid teenuse teaseri käivitamisel on ilmnenud mitu toodet. Sellel platvormil osaleb kuulsate kunstnike ja režissööride meeskond, näiteks Oprah Winfrey, Jennifer Aniston ja J.J. Abrams, kes lubas toota kvaliteetseid filme ja sarju. Vaadake üritusel väljakuulutatud sisu:

  • Erakordne lugu: seeria ulme 80ndatest sai voogesituse platvormi debĂĽĂĽdi jaoks uue versiooni, mille on uuesti loonud reĹľissöör Steven Spielberg. MaatĂĽkk keskendub õuduslugude narratiividele ja olen kindel, et need olid möödunud sajandil väga edukad;
  • Hommikune saade: peaosas näitlejanna Jennifer Aniston (Sõber) ja Reese Witherspoon (Suur väike vale), see komöödiasari portreteerib soolisi suhteid Ameerika hommikuste telesaadete kulisside taga;
  • Vaata: See seeria esitleb teistsugust ja katastroofilist tulevikku, kus on viiruste põhjustatud pimeduse epideemia. Lavastuses osaleb näitleja Jason Momoa (Troonide mäng ja Vesi mees) ja kirjutanud Steven Knight;
  • MĂĽrgine sĂĽnnitus: Oprah Winfrey produtseeritud dokumentaalfilm kirjeldab tuhandete naiste tööalast ahistamist.

3. Millised seadmed on saadaval?

Apple TV + teenus on saadaval kõigi ettevõtte seadmete jaoks, nagu iPhone, iPad, macOS ja muud. Kasutajate üllatuseks teatas Apple siiski, et teenus on saadaval ka teiste tootjate toodetele, näiteks brändide LG, Samsung, VIZIO ja Sony nutiteleritele. Positsioonimuutused seoses sisu teisaldatavusega on ettevõttele uued.

4. Kas Apple TV + on saadaval?

Sellel rakendusel pole veel käivituskuupäeva, kuid eeldatavasti ilmub see põhjapoolkera kevadel (septembrist detsembrini). Apple TV + on eeldatavasti saadaval enam kui 100 riigis.

Teenuste tellimistasud pole veel vabastatud. Hinnad kuulutatakse välja eeldatavasti sel aastal, kui teenused on kasutajatele saadaval. Ainus teave makse kohta on seni olnud see, et seda saab teha krediitkaartide, deebetkaartide ja isegi Apple Cards'iga – digitaalsete krediitkaartidega, mida saab kasutada Apple Store'is.

2 2-stApple TV + on uus voogesitusteenus, millel on Apple'i enda toodang Foto: Divulgao / Apple

Apple TV + on uus voogesitusteenus koos Apple'i enda toodetud fotoga: Divulgao / Apple

5. Kas Apple TV + ja Netflix on konkurendid?

Pole kahtlust, et ettevõtte peamine konkurent on Netflixi platvorm, mis on voogesituse valdkonnas liider. Apple TV + -l on mitu ĂĽhist, näiteks perepaketid, originaalse sisutootmine ja võimalus videoid võrguĂĽhenduseta vaadata. Mõlema voogesitusteenuse teine ​​omadus on mitme platvormiga juurdepääs – asi, mis pole Apple'ile selge.

Apple TV + eelised võrreldes Netflixiga on sisu kättesaadavus kaabeltelevisioonikanalitest ja ettepanekud koguda muid voogesitusteenuste katalooge ühte kohta. 2018. aasta lõpuks oli Netflixil enam kui 136 miljonit abonenti, mistõttu oli võimatu ennustada, kas Apple'i jõupingutustest piisab voogesitushiiglase taandamiseks.

Apple'i, The Verge'i, Macworldi (1 ja 2) kaudu