Viis parimat krüptovaluutat mängimiseks 2020. aastal

Loetleme peamised krüptovaluutad mängude jaoks, mis kasvavad 2020. aastal. Tutvuge igaüks neist ja vaadake, kuidas neid tsiteerida

Tehnoloogia plokiaheltuntud kui krüptoraha, kasvab kiiresti, muutudes kogu maailmas üha populaarsemaks. Üks tööstus, millest kinni peetakse tehnoloogia on mäng. ESports on ka osa tänapäeva suurimatest tööstusharudest ning plokiahel on tehnoloogia, mis on tõusuteel.

Kui nad mõlemad ühinevad, võivad nad luua imesid, kasvades miljardite kasutajate seas kogu maailmas väga kiiresti. Need mündid mängude mängimine ja krüptoraha need võivad muuta mängude majanduse nägu ja kasvada ka iga päevaga, seades lõpuks nõudlikumad eesmärgid.

Loetleme mängimiseks peamised krüptovaluutad

FunFair (lõbus)

FunFairi krĂĽptoraha logoFunFair on detsentraliseeritud kasiino platvorm

SEE FunFairi võrk on detsentraliseeritud kasiino platvorm, mis on üles ehitatud nutikale lepingute plokiahelale Ethereum. Töötlemine ketist välja see toimub NASIB-kanalite kaudu madalamate kulumäärade jaoks ja võrgu tehingute kiiruse suurendamiseks. FUN-märk on ERC20-luba, mis on mõeldud ainult platvormile. SEE Funfair ise ei ole kasiino operaator, kuid tema tehnoloogia ja mängulitsentsid kasiino operaatorile. Saate osta FunFair (lõbus) siin parimate hinnapakkumiste juures.

Enjin (ENJ)

Logo krüptoraha mängKasutage virtuaalsete kaupade vahetamiseks ja levitamiseks rakendust Eijin

SEE Mootor on märgend ERC20, mis on detsentraliseeritud platvorm, mida kasutatakse virtuaalsete kaupade haldamiseks, vahetamiseks ja levitamiseks. See on üks esimesi hõlpsasti kasutatavate mängude krüptovaluutasid, mis annab sisuloojatele ja mängijatele uue virtuaalse vara mudeli. Veebimängijad saavad oma vara ühe mängu vahel vahetada, suurendades mängimise ajal oma digitaalset rahakotti reaalse väärtusega. Seda peetakse üheks parimaks mängu krüptiks. Saate osta Mootor siin parimate hinnapakkumiste juures.

RevolutionVR (RVR)

RVR krĂĽptorahaRevoltuionVR on tuntud kui Voxelus Studios

RevolutionVR võimaldab oma kasutajatele tugevat mängukogemust omamata suure jõudlusega arvutit, mis on mängija, mis eksisteerib kogu maailmas. See keskendub suurepärase mängukogemuse pakkumisele seadmete ja peakomplektide kõrval, ületades isegi riistvarakulud ja mängijate ebaefektiivsuse. SEE Revolutsioon VR oli algselt tuntud kui Voxelus Studios ja nimetati ümber Revolutsioon VR 2018. aastal koos märgiga VOX-st RVR-iks.

Mängu autorid (GAME)

GameCreditsi logoGameCredits investeerib ĂĽha enam digitaalsesse valuutasse

Mängu autorid on mänguvaluuta, mis on suunatud mängude arendajate võimestamisele 100 miljardi dollari suuruse tööstuse kasvatamiseks ja digitaalse valuuta kasutuselevõtu kiirendamiseks. See on Litecoini tehniline kloon enne Segwiti koos mõningate täiustustega. Kaasasutajad Nebojsa Maksimovic (Nele) ja Aleksandar Mihajlovic (Alex) on pühendunud mängutööstuse jaoks plokiahelapõhise mängusisese monetiseerimise platvormi ja läbipaistva makseportaali väljatöötamisele. Saate osta Mängu autorid siin parimate hinnapakkumistega.

Detsentraland (MANA)

Mana logo (krĂĽptoraha)Teenusega WHERE saate osta, ehitada ja rahaks teenida virtuaalreaalsuse rakendusi

Descentraland on plokiahelal põhinev platvorm Ethereum mis võimaldab selle kasutajatel luua, osta ja rahaks teenida virtuaalreaalsuse rakendusi. Platvormimaailmast virtuaalse maa ostmisel saavad kasutajad omandada omandiõiguse ja kontrolli rakenduste ja keskkonna üle. See on jagatud paljudeks nn maadeks, mida esindavad vahetamatud märgid ERC-721, mida saab osta koos MANNA. Siit leiate MANNA parimate hinnapakkumiste juures.

Mida tähendab krüptoraha mängude jaoks?

MängukrĂĽptovaluuta tööstuses leiate selle nime “KrĂĽptomängud”. See on termin, mis viitab blockchaini tehnoloogia või digitaalse valuuta kasutamisele mängutööstuses, kas kihlveo või võrgus mängimise jaoks.

Eespool oleme loendanud mängude jaoks viis parimat krüptovaluutat ja näeme, et need on valmis mikrotransaktsiooni probleemi lahendama.