Viis parimat lemmiklooma mängu

Kui teil pole oma maja Paitus, ükskõik mis põhjusel, nüüd abiga rakendus, hoolitsege oma seadmes oma virtuaalse lemmiklooma eest Android. Rakenduse allalaadimiseks klõpsake lihtsalt lingil või ikoonil või skannige vöötkood. Vaadake meie valitud rakenduste valikut:

Vaadake meie käsitsi valitud lemmikloomade mänge, mille valisime teile lõbutsemiseks, aja möödumiseks, igapäevase stressiga võitlemiseks ja lõõgastumiseks. Nutitelefoni / tahvelarvutiga saate mängida kodus, maanteel, pangaliinil, bussis või ükskõik kus…

Minu hobune

Suurepärase graafika, kvaliteetse heli ja hõlpsasti kasutatavate juhtnuppudega. Hoolitsete ühe või mitme hobuse eest, alates tallide puhastamisest kuni ratsioonide segamiseni. Oma oskuste parandamiseks võite võistelda teiste mängijatega ja treenida oma hobust.

Näpunäide meie kasutajalt Ademar Gregio Jr., aitäh!

Minu hobune

Puudutage valikut Kala

Ehitage oma virtuaalne akvaarium erinevat tüüpi kaladega, mida saab hiljem müüa. Selleks peate oma kala eest hoolitsema ja teda õnnelikuks tegema. Ärge unustage akvaariumi puhastamist ja kalade söötmist!

Puudutage valikut Kala

Räägime Tom Cat Free 2-ga

Tom, see armas kassipoeg, on tagasi seikluses nagu kunagi varem! Tom on kass, kes reageerib sinu puudutusele ja kordab kõike, mida ütled, naljaka häälega. Ja kuna Tom on nüüd rahvusvaheline kuulsus, kolis ta alleelt kena korterisse.

Räägime Tom Cat 2 tasuta

Meeletu talu

Kas soovite oma talu pidada? Kanade, lammaste ja lehmade eest hoolitsemine, kookide, villa, või ja juustu tootmine? Siis on Farm Frenzy teie jaoks mäng! Hakake talupidajaks, hoolitsege loomade ja farmide eest ning teenige suurt kasumit.

Tasuta taluhullus

Pou

Nüüd mängige mobiilis oma uut maskotti Pou, mis on üks kuumimaid Androidi mänge. Pou meeldib süüa ja mängida. Lõbutsege hoolitsedes selle väikese abivajaja eest, et ta kasvaks terve ja õnnelik.

Pou

Kui teil on lemmik armastatud mäng, jagage meiega kommentaarides.

(Pilt: AndroidPIT ja Google Play pood)