Viis programmi arvutis fotodega videote loomiseks

Fotodega videotes saab koostada ja kuvada portreesid, et meenutada vanu mälestusi pidustustel, näidata fotosid eriüritustest või isegi austada kedagi Interneti kaudu. Lihtne, praktiline ja isikupärane meetod, mida igaüks saab teha Windowsi ja macOS-i arvutiprogrammiga. Vaadake seda viit tasulist ja tasuta tarkvara loendit tavalistele või kogenumatele kasutajatele, kes soovivad luua fotodega slaidiseansi või video.

Fotode muutmine veebis: vaadake parimaid tasuta saite

Kuidas teha aegluubis videoid iPhone iMovie'is

Kuidas teha aegluubis videoid iPhone iMovie’is

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

PhotoStage on ettevõtte NCH tarkvara välja töötatud tarkvara, mis on suunatud slaidiseansside loomisele ja redigeerimisele. Lisaks sellele, et seda tasuta programmi on lihtne kasutada koos intuitiivse liidesega, pakub see ka mitmeid redigeerimisvahendeid. Mõned silma paistvad on: helifailide lisamine, fotode redigeerimine, failide salvestamine erinevates vormingutes ja iga foto kuvamisaja määramine.

1/5 PhotoStage’i tarkvaraga fotodega videote loomiseks – Foto: Reproduction / Giulia AraĂşjo

PhotoStage tarkvara fotodega videote loomiseks – Foto: Reproduction / Giulia AraĂşjo

Kuigi tarkvaral pole väga erinevaid tööriistu, saavad seda kasutada nii professionaalid kui ka harrastajad. Toetatavad operatsioonisüsteemid on Windows 10, macOS, iPad, Android ja Kindle.

Tarkvara Bolide tasuta programm võimaldab kasutajatel hõlpsasti meediumifaile luua. Suurepärase kasutatavuse ja Windows Movie Makeriga sarnase sõbraliku liidese abil saavad Bolide Slideshow Creatorit kasutada ka need, kellel pole palju kogemusi. Kuigi see pakub selliseid teenuseid nagu heliribade ja üleminekuefektide lisamine, on sellel võrreldes teiste turul olevate toodetega vähe tööriistu. Näiteks saab faile salvestada ainult mõnes vormingus ja tarkvaral pole pilditöötlusvahendeid.

2 viiest slaidiseansside tegemise tarkvarast fotode videote tegemiseks – Foto: Reproduction / Giulia AraĂşjo

Tarkvara Bolide Slideshow Creator fotodega videote loomiseks – Foto: Reproduction / Giulia AraĂşjo

Teisalt pakuvad videote tegemiseks mõeldud programmid kasutajatele hõlpsalt jagamise mugavust. See võimaldab lõpliku faili saata otse mitmesse suhtlusvõrgustikku, nagu Facebook ja Twitter. Saadaval Windowsi operatsioonisüsteemiga arvutitele.

3. Cyberlink PowerDirector

CyberLink Corp. poolt välja töötatud videotöötlustarkvara võimaldab teil pilte kiiresti ja mugavalt redigeerida. Cyberlink PowerDirector pakub programmis mitmeid teenuseid, sealhulgas 3D-video kohandamine ja video kiire loomine jagamiseks sotsiaalsetes võrgustikes, nagu Vimeo ja YouTube, endiselt programmis. Liides võib tööriistade mitmekesisuse tõttu olla keeruline neile, kellel pole videotöötlusega kogemusi.

3/5 CyberLinki slaidiseansi loojast – Foto: reprodutseerimine / Giulia AraĂşjo

CyberLinki slaidiseansi looja – foto: reproduktsioonid / Giulia AraĂşjo

Vaatamata sellele, et selle eest maksti, pakub programm tasuta 31-päevast prooviversiooni. Sellel pole portugalikeelset versiooni, mis võib olla mõnele kasutajale kitsaskoht. See on saadaval mitme Windowsi versiooni jaoks.

Movavi tarkvaral, näiteks Bolide Slideshow, on liides, mis on väga sarnane Microsoft Windows Movie Makeriga. Liides on meeldiv ja iseenesestmõistetav, ehkki programm pakub palju redigeerimisvahendeid. Teine positiivne punkt on sotsiaalvõrgustikes, näiteks Instagramis ja YouTube’is loodud videote jagamise lihtsus. Samuti võimaldab see lisada videot, heli, eriefekte ja muid teenuseid.

4/5 Movavi slaidiseansi loojast – Foto: reprodutseerimine / Giulia AraĂşjo

Movavi slaidiseansi looja – foto: paljundamine / Giulia AraĂşjo

Negatiivne külg on see, et see nõuab tellimust, kuid seda saab kasutada 7-päevase tasuta prooviversiooni jaoks. Peale selle on selles tasuta versioonis mõned piirangud, näiteks vesimärgi lisamine failidele. See on saadaval Windowsi ja macOS-arvutites.

Professionaalseks kasutamiseks sobib Adobe tarkvara abil professionaalsete ürituste ja esitluste fotodega videote loomine. Võimsad tööriistad ja kõrge funktsionaalsus võimaldavad kasutajal täita käske, nagu iga foto filtri ja küllastuse muutmine, järjestuse määratlemine, heli lisamine, ühe ja teise foto vahendamine, failide salvestamine erinevates vormingutes, videote lisamine ja palju muud.

5/5 Adobe Premiere Pro – Foto: taasesitus / Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro – Foto: taasesitus / Adobe Premiere Pro

Selle liidese mõistmine on aga väga keeruline ja võib olla keeruline neile, kes pole harjunud Adobe programme kasutama. See on saadaval Windowsi ja macOS-i jaoks. Mobiilseadmete jaoks saab rakenduse Adobe Premiere Clip installida Androidi ja iPhone’i (iOS).

Kuidas teha Filmoraga slaidiseanssi? Vaadake TechTudo foorumit.

Kuidas teha aegluubis videoid iPhone iMovie'is

Kuidas teha aegluubis videoid iPhone iMovie’is