Kuidas Kizoaga veebis videoid redigeerida | Muutke ja tehke

Viis programmi fotodega videote tegemiseks arvutis | Muutke ja tehke

Fotodega videote abil saab portreesid koostada ja kuvada, et meenutada pidupäeval vanu mälestusi, näidata fotosid erisündmustest või isegi kedagi austada Interneti kaudu. Lihtsat, praktilist ja isiklikku meetodit saab kasutada igaüks, kellel on Windowsi ja MacOS-i arvutiprogrammid. Vaadake järgmist viie tasulise ja tasuta tarkvara loendit tavakasutajatele või kogenumatele kasutajatele, kes soovivad teha slaidiseanssi või fotodega videot.

Fotode redigeerimine veebis: vaadake parimaid tasuta saite

Kuidas teha aegluubis videoid iPhone iMovie'is

Kuidas teha aegluubis videoid iPhone iMovie'is

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

PhotoStage on ettevõtte NCH tarkvara arendatud tarkvara, mille eesmärk on slaidiseansside loomine ja redigeerimine. Lisaks sellele, et seda on lihtne kasutada koos intuitiivse liidesega, pakub see tasuta programm ka mitmeid redigeerimise tööriistu. Mõned olulisemad punktid on järgmised: helifailide lisamine, fotode redigeerimine, failide salvestamine erinevates vormingutes ja iga foto kuvamisaja seadmine.

1/5 PhotoStage tarkvara fotodega videote tegemiseks Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Tarkvara PhotoStage fotodega videote tegemiseks Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Ehkki tarkvaral pole palju tööriistavariante, saavad seda kasutada professionaalid ja amatöörid. Ühilduvad opsüsteemid on Windows 10, macOS, iPad, Android ja Kindle.

Bolide Software'i tasuta programm võimaldab kasutajatel hõlpsalt meediumifaile luua. Suurepärase kasutatavuse ja Windows Movie Makeriga sarnase sõbraliku liidese abil saavad Bolide Slideshow Creatorit kasutada isegi need, kellel pole palju kogemusi. Ehkki see pakub selliseid teenuseid nagu heliribade lisamine ja üleminekuefektid, on sellel teiste turul olevate toodetega võrreldes mitmeid tööriistu. Näiteks saab faile salvestada ainult mitmes vormingus ja tarkvaral pole piltide redigeerimise tööriistu.

2 / 5Software Bolide Slideshow Creator fotodega videote tegemiseks Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Tarkvara Bolide Slideshow Creator fotodega videote tegemiseks Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Vastutasuks pakuvad videote tegemiseks loodud programmid kasutajatele hõlpsat jagamise mugavust. See võimaldab lõpliku faili saata otse mitmesse sotsiaalvõrku, näiteks Facebooki ja Twitterisse. Saadaval Windowsi opsüsteemidega arvutitele.

3. Cyberlink PowerDirector

Videotöötlustarkvara, mille on välja töötanud CyberLink Corp, võimaldab teil pilte kiiresti ja mugavalt redigeerida. Cyberlink PowerDirector pakub selles programmis mitmeid teenuseid, sealhulgas 3D-video kohandamine ja kiire video loomine, mida saab jagada ka edaspidi sotsiaalvõrgustikes nagu Vimeo ja YouTube. Liides võib olla mitmesuguste tööriistade tõttu keeruline neile, kellel pole video redigeerimise kogemust.

3 / 5Pencipta slaidiseanss CyberLink Foto: Reproduo / Giulia Arajo

CyberLinki slaidiseansi looja foto: Reproduo / Giulia Arajo

Ehkki programm on tasuline, pakub programm tasuta 31-päevast prooviversiooni. Sellel puudub portugali versioon, mis võib mõnele kasutajale takistuseks olla. See on saadaval Windowsi mitme versiooni jaoks.

Movavi tarkvara ja ka Bolide Slideshow liides on väga sarnane Microsoft Windows Movie Makeriga. Liides on meeldiv ja selge, kuigi programm pakub suurt hulka redigeerimisvahendeid. Veel üks positiivne punkt on sotsiaalsetes võrgustikes, nagu Instagram ja YouTube, tehtud videote jagamise lihtsus. See võimaldab lisada ka video-, heli-, eriefekte ja muid teenuseid.

4 of 5Creators Slideshow Movavi Photo: Reproduo / Giulia Arajo

Movavi slaidiseansi looja Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Puuduseks on see, et see nõuab tellimust, kuid seda saab kasutada 7-päevase tasuta prooviversioonina. Lisaks on sellel tasuta versioonil mõned piirangud, näiteks vesimärkide lisamine failidele. See on saadaval Windowsi ja MacOS-i arvutitele.

Professionaalseks kasutamiseks sobib Adobe tarkvara abil fotode abil videote loomine ürituste ja professionaalsete esitluste jaoks. Keerukad tööriistad ja kõrgetasemeline funktsionaalsus võimaldavad kasutajatel täita selliseid käske nagu filtrite ja iga foto küllastuse muutmine, järjekorra määramine, heli lisamine, ühe foto vahel vahendamine, failide salvestamine mitmes vormingus, videote lisamine ja palju muud.

5/5 Adobe Premiere Pro fotod: Reproduo / Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro fotod: Reproduo / Adobe Premiere Pro

See liides on aga väga keeruline aru saada ja võib olla keeruline ka neile, kes pole Adobe programmide kasutamisega harjunud. See on saadaval Windowsi ja macOS-i jaoks. Mobiili jaoks saab Adobe Premiere Clipi rakenduse installida Androidi ja iPhone'i (iOS).

Kuidas luua slaidiseanssi koos Filmoraga? Vaata TechTudo Frumit.

Kuidas teha aegluubis videoid iPhone iMovie'is

Kuidas teha aegluubis videoid iPhone iMovie'is