contadores estadisticas Saltar al contenido

Viis programmi siltide printimiseks | Vajadus

Etikettide printimise programm lihtsustab nende kasutajate elu, kes peavad seda ülesannet kodus tegema. Suure osa sellest tarkvarast saab Internetist tasuta alla laadida ning sellel on siltide ja siltide hõlpsaks valmistamiseks erinevad funktsioonid. Näiteks pakuvad enamik neist programmidest paigutusmalle, mis on kasulikud tavalistele inimestele, kes ei kavatse silte nullist luua.

Allolevas loendis on viis võimalust Windowsis töötavate siltide printimiseks programmidele. Nende võimaluste hulgas on tasuta tarkvara ja võimas versioon, mida saab kasutada erineva funktsiooniga ettevõtetes. Altpoolt leiate tarkvara, mis on teile kõige sobivam kodus hõlpsalt ja ilma peavaludeta printimiseks.

Koolisiltide valmistamise rakendus: saate teada, kuidas Canvat kasutada

1 of 6Tunne oma arvutis siltide loomise programm Foto: Arte / TechTudo

Tutvuge arvutiga siltide loomise programmiga Foto: Arte / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Sildiprinter on lihtne ja tasuta programm põhiliste, kuid tõhusate funktsioonidega siltide loomiseks ja printimiseks. See programm on loodud Windowsi jaoks ja ehkki mitte portugali keeles, pole kasutajatel selle hõlpsasti mõistetava funktsiooni tõttu selle kasutamisel suuri raskusi.

2/6 etikettprinteri liides on lihtne ja arusaadav Foto: paljundus- / etikettprinterid

Sildiprinteri liides on lihtne ja hõlpsasti mõistetav. Foto: paljundus- / etikettprinterid

Programm pakub ka võimalust importida kontakte CSV-vormingus failina (pakutakse inglise keeles ja arvutustabelites komadega eraldatud väärtused) automaatseks märgistamiseks printimisel. Tarkvara miinuseks on see, et sellel pole võimalust siltide suurust reguleerida, seega saavad kasutajad kasutada ainult Label Printeri pakutavaid malle.

2. Droppix Label Maker XE

Droppix Label Maker XE sobib ideaalselt neile, kes peavad CD-de või DVD-de hõlpsaks isikupärastamiseks silte looma ja printima. Sellel programmil on graafilise disaini moodul, mis pakub valmis malle ja funktsioone siltide kohandamiseks vastavalt kasutaja vajadustele. Droppixil on LightScribe-tehnoloogia, mis võimaldab suurtes kogustes kandjaid printida samaaegselt otsese printimisega salvestatava CD küljele. Töötab Windowsi vanemates versioonides: XP, Vista ja 7.

3 kuuest Ideaalne programm neile, kes vajavad CD- või DVD-plaatide silte Foto: Reproduo / Droppix Label Maker XE

Ideaalne programm neile, kes vajavad silti foto-CD või DVD-le: Reproduo / Droppix Label Maker XE

Nagu Label Printers, on Droppix Label Maker XE-l ka ingliskeelne liides, kuid see on lihtne ja arusaadav. Negatiivne punkt on see, et testversiooni kasutamise aeg on piiratud. Seega peab iga kord, kui kasutaja programmi avab, ootama umbes kümme sekundit, et ta saaks seda kasutada.

Labeljoy (labeljoy.com/pt-pt) on hea alternatiiv neile, kes peavad vöötkoodiga silte printima. See tarkvara on loodud Windowsi jaoks ja on saadaval 27 keeles. See programm võimaldab silte täielikult isikupärastada, redigeerides teksti, pilte, vöötkoode ja graafikat. Liides on lihtne ja võimaldab mitme ressursi abil luua põhimärgiseid. Keerukama sildistamise jaoks kasutage lihtsalt kõiki programmi pakutavaid kõige täiuslikumaid funktsioone.

4-st 6-st kasutajast saab luua silte foto vöötkoodiga: Reproduo / Labeljoy

Kasutajad saavad luua silte foto vöötkoodiga: Reproduo / Labeljoy

Selle funktsioonide hulgas on ka QR-koodi generaator, mis võimaldab luua mitu 2D-vöötkoodi eksportimiseks või printimiseks. Testversiooni saab tasuta alla laadida Labeljoy veebisaidilt. Väike puudus on see, et kõigi tarkvara pakutavate funktsioonide ärakasutamiseks on vaja osta kõige täiuslikum litsentsipakett ja kuna väärtus on dollarites, võib hind olla pisut kõrgem.

BarTender on veel üks Windowsi jaoks saadaolev printimis- ja etikettide ning vöötkoodide programmivalik. See tarkvara lubab hõlpsat kasutamist ka algajatele, ehkki see pakub täiustatud funktsioone, mida saab kasutada koos majandustarkvaraga.

5-st 6-st on baarmenitel fotode printimiseks erinevad sildivormingud: Reproduo / BarTender

Bartenderil on fotode printimiseks mitmesuguseid sildiformaate: Reproduo / BarTender

See programm toetab ka raadiosageduse tuvastamisega silte. Lisaks võimaldab see printida enam kui 40 printerimudelil. Teie versioon on saadaval portugali keeles ja tasuta versiooni saab kasutada 30 päeva jooksul.

6/6 See programm on integreeritud juurdepääsuga andmebaasist Foto: Reproduction / MDG-Etiquetas

See programm on integreeritud juurdepääsuga andmebaasist Foto: Reproduction / MDG-Etiquetas

MDG-Etiquetas (mdg-etiquetas.softonic.com.br) on tasuta tarkvara kõigile, kes soovivad luua silte, kirju, ümbrikke, kutseid ja Accessi andmebaasi salvestatud teabe loendeid. Kasutajad saavad enne printimist luua vöötkoode, graafikuid ja kohandada tabeli sisu. Tarkvara funktsioonide hulka kuuluvad ressursid, mis filtreerivad andmebaasis sisalduvat teavet. Sel moel on vajadusel võimalik ulatuslik algne nimekiri muuta valitavamaks veidruste kogumiks.