Viis programmi siltide printimiseks

Siltide printimise programmid hõlbustavad nende kasutajate elu, kes peavad neid ülesandeid kodus täitma. Suure osa sellest tarkvarast saab Internetist tasuta alla laadida ja sellel on erinevad funktsioonid siltide ja siltide hõlpsaks loomiseks. Näiteks pakub enamik neist programmidest küljendusemalle, mis on kasulikud võhikutele, kes ei kavatse silte nullist luua.

Allolevas loendis on viis võimalust Windowsis töötavate siltide printimise programmidele. Võimaluste hulgas on vaba tarkvara ja võimas versioon, mida saab ettevõttes kasutada mitme funktsiooniga. Allpool leiate kõige sobivama tarkvara, mida saate kodus hõlpsalt ja peavaludeta printida.

Rakendus koolimärkide loomiseks: õppige Canva kasutamist

1/6 Leidke arvutis silt siltide loomiseks – Foto: Arte / TechTudo

Leidke oma arvutis siltide loomiseks programm – Foto: Arte / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Label Printer on lihtne ja tasuta programm põhiliste, kuid tõhusate funktsioonidega siltide loomiseks ja printimiseks. See programm on loodud Windowsi jaoks ja ehkki mitte portugali keeles, pole kasutajatel selle hõlpsasti mõistetavate funktsioonide tõttu selle kasutamisel suuri raskusi.

2 of 6 Etiketiprinteri liides on lihtne ja hõlpsasti mõistetav – Foto: paljundus- / sildiprinter

Etikettprinteri liides on lihtne ja arusaadav – Foto: paljundus- / sildiprinter

Programm pakub ka võimalust kontaktide importimiseks CSV-vormingus failis (tingimusel, et see on inglise keeles ja arvutustabelis on komadega eraldatud väärtused) siltide automaatseks täitmiseks printimisel. Tarkvara puuduseks on see, et sellel pole võimalust sildi suurust reguleerida, nii et kasutajad saavad kasutada ainult sildiprinteri pakutavaid malle.

2. Droppix Label Maker XE

Droppix Label Maker XE on ideaalne kõigile, kes peavad CD-de või DVD-de hõlpsaks isikupärastamiseks silte looma ja printima. Programmil on graafilise disaini moodul, mis pakub valmis malle ja funktsioone siltide kohandamiseks vastavalt kasutaja nõudmistele. Droppixil on LightScribe-tehnoloogia, mis võimaldab printida suures koguses andmekandjaid samaaegselt otseprindiga CD mittesalvestatavale poolele. Töötab Windowsi vanemates versioonides: XP, Vista ja 7.

3/6 See programm sobib ideaalselt neile, kes vajavad CD- või DVD-de silte – Foto: Playback / Droppix Label Maker XE

See programm sobib ideaalselt neile, kes vajavad CD või DVD jaoks silti – Foto: Playback / Droppix Label Maker XE

Sarnaselt sildiprinteriga on ka Droppix Label Maker XE-l ingliskeelne liides, kuid see on lihtne ja arusaadav. Negatiivne kĂĽlg on see, et prooviversioonil on piiratud kasutusaeg. Niisiis, iga kord, kui kasutaja programmi avab, peab ta selle kasutamiseks ootama umbes kĂĽmme sekundit.

Labeljoy (labeljoy.com/pt-pt) on hea alternatiiv neile, kes peavad printima vöötkoodisilte. See tarkvara on mõeldud Windowsi jaoks ja on saadaval 27 keeles. See programm võimaldab silte teksti, piltide, vöötkoodi ja graafilise redigeerimisega täielikult isikupärastada. Liides on lihtne ja võimaldab mitmel ressursil põhisiltide loomist. Keerukama sildi loomiseks kasutage lihtsalt kõiki programmi pakutavaid kõige arenenumaid funktsioone.

4 kasutajat 6-st saavad luua vöötkoodisilte – Foto: paljundamine / Labeljoy

Kasutaja saab luua vöötkoodiga sildi – Foto: paljundamine / Labeljoy

Selle funktsioonide hulgas on QR-koodi generaator, mis võimaldab luua mitu 2D-vöötkoodi ekspordiks või printimiseks. Prooviversiooni saab tasuta alla laadida veebisaidilt Labeljoy. Väike puudus on see, et kõigi tarkvara pakutavate funktsioonide ärakasutamiseks on vaja osta kõige täielikum litsentsipakett ja tänu selle väärtusele dollarites võib hind olla veidi kõrgem.

BarTender on veel üks Windowsi jaoks saadaval olev printimisprogramm ning etiketid ja vöötkood. See tarkvara lubab ka algajatele hõlpsasti kasutada, kuigi see pakub võimsaid funktsioone, mida saab kasutada integreerimisel majandustarkvaraga.

5-st baarmenist on printimiseks erinevad sildiformaadid – Foto: Reproduction / BarTender

Baarmenil on printimiseks erinevad sildiformaadid – Foto: Reproduction / BarTender

Programm toetab ka raadiosageduse identifitseerimise silte. Lisaks võimaldab see printida enam kui 40 printerimudelile. See versioon on saadaval portugali keeles ja tasuta versiooni saab kasutada 30 päeva.

6/6 See programm on integreeritud teabega Accessi andmebaasist – Foto: Reproduction / MDG-Etiquetas

See programm on integreeritud teabega Accessi andmebaasist – Foto: Reproduction / MDG-Etiquetas

MDG-Etiquetas (mdg-etiquetas.softonic.com.br) on tasuta tarkvara neile, kes soovivad teha midagi enamat kui ainult sildid, kirjad, ümbrikud, kutsed ja loendid Accessi andmebaasidesse salvestatud teabest. Kasutajad saavad enne printimist luua vöötkoode, graafikat ja kohandada tabeli sisu. Tarkvara funktsionaalsuste hulka kuuluvad funktsioonid, mis aitavad andmebaasis sisalduvat teavet filtreerida. Nii on vajadusel võimalik esialgne ulatuslik loetelu muuta selektiivsemaks kummalisuste kogumiks.