contadores estadisticas Saltar al contenido

Viis viisi arvutist isiklike fotode jagamiseks | Internet

Tasuta veebiteenuste kaudu on võimalik privaatseid fotosid sõprade ja perega jagada. Sisu privaatsuse säilitamiseks võimaldavad pilvesalvestusriistad nagu Google Photos ja Dropbox piirata albumi vaatamise võimalust ainult usaldusväärsete inimestega.

LUGEGE: tasuta Photoshopi rivaalid muudavad teie fotod täiuslikuks

Kasutajad, kes hindavad mugavust ja soovivad registreerimisastmest mööduda, saavad kasutada selliseid platvorme nagu WeTransfer ja Smash. Tõhusad ja hõlpsasti kasutatavad võimaldavad saata fotosid mõne hiireklõpsuga linkide kaudu, mida saab kõigile jagada. Väärib märkimist, et kõigi nende teenuste puhul saadetakse failid kvaliteeti kaotamata. Allpool olevas loendis kontrollige viit viisi, kuidas oma arvutist isiklikke fotosid jagada.

Loend sisaldab viit viisi isiklike fotode jagamiseks fotode arvuti kaudu: Divulgao / GoogleLoend sisaldab viit viisi isiklike fotode jagamiseks fotode arvuti kaudu: Divulgao / Google

Loend sisaldab viit viisi isiklike fotode jagamiseks fotode arvuti kaudu: Divulgao / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Google Photos võimaldab teil arvutis isiklikke pilte jagada. Fotod: Carolina Ochsendorf / TechTudoGoogle Photos võimaldab teil arvutis isiklikke pilte jagada. Fotod: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Google Photos võimaldab teil arvutis isiklikke pilte jagada. Fotod: Carolina Ochsendorf / TechTudo

Google Photos on pilves olevate fotode ja videosalvestusteenus, millel on mitmeid eeliseid. See platvorm teeb temaatilisi filme, tuvastab inimesi ja loomi ning võimaldab jagada albumitel, näiteks kogu fotokogu pere ja sõpradega. See tööriist, mis on saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonidele, paistab silma selle poolest, et pakub Google'i pilves piiramatut salvestusruumi, mis muudab nutitelefonide vahetamisel või arvutis ruumi vabastamisel parimaks alternatiiviks meediumikoopiatele.

WeTransfer mahukas failide ühiskasutus Internetis Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudoWeTransfer mahukas failide ühiskasutus Internetis Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

WeTransfer mahukas failide ühiskasutus Internetis Foto: Ana Letcia Loubak / TechTudo

WeTransfer on suur failide jagamise teenus Interneti kaudu. Intuitiivse liidesega ja registreerimist mittevajav platvorm võimaldab teil e-posti või lingi kaudu tasuta saata kuni 2 GB faile. Vabas re?iimis on ülekanded saadaval kuni ühe nädala jooksul. Fotosid on võimalik jagada ka mobiiliga, kasutades Androidi ja iOS-i süsteemide rakendusi.

Kõik, kes vajavad pikemat tähtaega või saatmispiirangut, peavad tellima premium-paketi, mis võimaldab teil kindlaks teha, millal materiaalse lingi kehtivus aegub, ja saata faile mahuga kuni 20 GB. Lisaks on WeTransfer Pro klientidel teenusserveris isikustatud kaust, mis suudab faile parooliga kaitsta.

Flickri sotsiaalne võrgustik fotode jagamiseks Foto: Divulgao / FlickrFlickri sotsiaalne võrgustik fotode jagamiseks Foto: Divulgao / Flickr

Flickri sotsiaalne võrgustik fotode jagamiseks Foto: Divulgao / Flickr

Flickr on teenus, mida saavad tavakasutajad kasutada ka privaatsete fotode jagamiseks ning mis on amatöör- ja profifotograafide seas populaarne. Lihtne protseduur: piltide üleslaadimisel seadke privaatsus olevaks "sõpradele ja perekonnale nähtav". Kuid enne seda on vaja valida, millised suhtlusvõrgustike profiilid sellesse kategooriasse kaasatakse.

Kui soovite jagada märkmeid Flickrist väljaspool asuvate inimestega ilma platvormil fotosid avalikult kuvamata, määrake lihtsalt kuvasätteks "privaatne". Albumi jagamisel valige suvand ?Kõik fotod (avalikud ja privaatsed)?. Tasub meeles pidada, et 2018. aastal müüs Flickri Yahoo! Pange alla naeratus ja vähendage 1 TB tasuta limiiti tuhande üksuseni konto kohta, sealhulgas fotosid ja videoid kuni kolm minutit.

Dropbox: teenus võimaldab jagada isiklikke fotosid ja hõlbustada ettevõtte fotode tööd: Divulgao / DropboxDropbox: teenus võimaldab jagada isiklikke fotosid ja hõlbustada ettevõtte fotode tööd: Divulgao / Dropbox

Dropbox: teenus võimaldab jagada isiklikke fotosid ja hõlbustada ettevõtte fotode tööd: Divulgao / Dropbox

Dropbox on pilveandmete majutamise teenus, mis võimaldab teil põhifailid ja fotod koondada ühte kohta. 2 GB tasuta salvestusmahu piires võimaldab see tööriist jagada kaustu ja üksikuid üksusi isikliku lingi kaudu. Lisaks fotode jagamisele tutvustab Dropbox rea huvitavaid funktsioone neile, kes töötavad või õpivad, näiteks failide kommenteerimine lugemise ajal, võrguühenduseta sisule juurdepääs ja torrentite eemalt allalaadimine.

Smash edastab Photo: Reproduo / Smash brauseri abil tasuta faile ilma suurusepiirangutetaSmash edastab Photo: Reproduo / Smash brauseri abil tasuta faile ilma suurusepiiranguteta

Smash edastab Photo: Reproduo / Smash brauseri abil tasuta faile ilma suurusepiiranguteta

Smash on ideaalne alternatiiv neile, kes soovivad saata raskeid fotosid tasuta ja ilma, et nad peaksid ühegi teenuse jaoks registreeruma. Seda seetõttu, et erinevalt WeTransferist ja tema peamistest konkurentidest ei kehtesta Smash ülekannetele suurusepiiranguid. Suurema kui 2 GB failide korral vähendatakse ainult edastuskiirust. Pärast üksuse üleslaadimist genereerib teenus lingi, mille saab edastada e-posti teel või kopeerida, et saata see WhatsApi ja sotsiaalsete võrgustike kaudu.

Kuidas kasutada Gmaili võrguühenduseta e-posti uues versioonis

Kuidas kasutada Gmaili võrguühenduseta e-posti uues versioonis