Viis visiitkaartide valmistamise programmi | Tootlikkus

Viis visiitkaartide valmistamise programmi | Tootlikkus

Visiitkaardi loomiseks võite kasutada oma arvutis piltide või teksti redigeerimise programmi. Erinevatel tööriistadel on ressursse kaartide praktiliseks ja kiireks valmistamiseks. Oma kaubamärgi isikupärastamiseks ja ametialaste kontaktidega visiitkaartide tegemiseks kontrollige viis tarkvara Kõik on saadaval Windowsi personaalarvutitele ja mõned neist on täiesti tasuta, samas kui teisi saab tasuta kasutada vaid prooviperioodil.

Kuidas plakatit graafiliseks printimiseks ette valmistada?

1 6Wordist võimaldab teil visiitkaarti isikupärastada; Nimekirjas on veel neli programmi Foto: Reproduo / Marvin Costa

Word võimaldab teil visiitkaarti isikupärastada; Nimekirjas on veel neli programmi Foto: Reproduo / Marvin Costa

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Tarkvara Pimaco + Assistant on loodud spetsiaalselt visiitkaartide ja muude reklaamitükkide tootmiseks ja printimiseks. Ideaalne algajatele, sellel on interaktiivne ja hõlpsasti kasutatav liides, mis võimaldab teil sisestada QR-koode, pilte ja tellimisnumbreid. See programm on tasuta, kuid paigutuse saadavuse osas on sellel mitu valikut. Seda saab kasutada ka siltide valmistamiseks, mis lihtsustab töö- või õppematerjalide korraldamist. Saadaval Windowsi jaoks.

2/6 Pimaco programmi nimekaartidest Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Visiitkaardid Pimaco programmis Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Coreli tarkvara on väga sarnane Adobe programmiga, mis on mõeldud reklaamimiseks. Professionaalseks kasutamiseks soovitatav CorelDraw on küll tasuline, kuid sellel on tasuta 15-päevane prooviversioon. See võimaldab selle pakutavate ressursside mitmekesisuse tõttu luua väga loomingulisi kaarte. Programmi pakutavad tööriistad on piltide, logode sisestamine, tausta isikupärastamine ja erinevat tüüpi tüpograafia kasutamine. Töötab Windowsi opsüsteemides ja mõnedes MacOS-i versioonides.

3/6 nimekaardid programmis Corel Draw Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Visiitkaardid programmis CorelDraw Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Microsofti välja töötatud tööriist on mõeldud teksti tootmiseks, kuid seda saab kasutada ka graafiliste tööde jaoks. Word on praktiline ja sellel on väga lai liides, mis muudab selle ideaalseks lihtsate mallide jaoks. See on tasuline, kuna võrguühenduseta Office'i pakett nõuab tellimist, kuid sellel on tasuta veebiversioon. Lisaks võimaldab Word kasutajatel mugavust pakkudes alla laadida mitmeid valmis paigutusi. Kuid see on uue paigutuse loomisega piiratud ja sellel pole tööriistu, nagu näiteks QR-koodide või vöötkoodide sisestamine. Seda saab kasutada lisaks veebiversioonile ka Windowsis, Macis ja Androidis.

4/6 Wordis visiitkaardi tegemine: Reproduo / Giulia Arajo

Tehke Wordi fotol visiitkaart: Reproduo / Giulia Arajo

on Adobe'i programm, mille eesmärk on luua ja rakendada graafilisi illustratsioone. Illustrator võimaldab teha erinevat tüüpi kaarte, alates lihtsamatest ja lõpetades professionaalseimatega. Kujutiste sisestamine, printimismustrite kohandamine, oma logo loomine ja tekstuuri sensatsiooni loomine on mõned saadaval olevad tööriistad. Selle tarkvara eest makstakse, kuid sellel on tasuta 7-päevane prooviperiood. Liides võib olla keeruline neile, kellel pole kogemusi, seega sobib see rohkem professionaalsete toodete valmistamiseks. Sellel on Windowsi ja Maci tugi ning mobiiltelefonide jaoks on see saadaval Adobe Illustrator Draw rakenduse kujul.

5/6 nimekaardid illustraatoris Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Visiitkaardid illustraatoris Foto: Reproduo / Giulia Arajo

Graafiliste osade tootmises abistamise programmi töötas välja Moss Bay ettevõte. Kontoriprinteritel (businesscardsoftware.net) on mitmeid eeliseid, näiteks lihtne kasutada, rakendusega Paint väga sarnane liides, mis on ideaalne valik neile, kellel pole disainiga kogemusi. Sellel on mitmesuguseid paigutusi, kuid saadaval olevad tööriistad on väga piiratud, võimaluste hulgas on näiteks lihtsad funktsioonid, näiteks kaardi taustavärvi muutmine ja geomeetriliste kujundite sisestamine. Selleks on vaja tellida, kuid seda saab kasutada Windowsi jaoks saadaval tasuta 15-päevase prooviversioonina.

6/6 Photo Office'i printeriprogrammi nimekaardid: Reproduo / Giulia Arajo

Visiitkaardid Photo Office Printer programmis: Reproduo / Giulia Arajo

JPEG-fotosid ei avata Windows 10-s: mida teha? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas redigeerida arvutis olevaid fotosid ilma midagi alla laadimata

Kuidas redigeerida arvutis olevaid fotosid ilma midagi alla laadimata