Viit tĂĽĂĽpi rakendused, mis lubavad ebatavalisi funktsioone ja tulemusi | Rakendus

Viit tĂĽĂĽpi rakendused, mis lubavad ebatavalisi funktsioone ja tulemusi | Rakendus

See tööriist, mis on saadaval Google'i ja Apple'i opsüsteemides, võib olla kasulik näiteks alternatiivsete meelelahutusvormide tutvustamiseks. Selle kummaliste ja uudishimulike funktsioonidega tarkvara leidmiseks vaadake nimekirja, mille on koostanud TechTudo.

„Tinderi tüüp”: vastab seitsmele kummalisele ja uudishimulikule suhterakendusele

1 / 6Rakendus lubab imelikke funktsioone, näiteks sääskede tõrjumist. Foto: Eduardo Manhes / TechTudo

Rakendus lubab imelikke funktsioone, näiteks sääskede tõrjumist. Foto: Eduardo Manhes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Brasiilia troopiline kliima võib hõlbustada sääskede paljunemist. Ebamugavate putukate olemasolu majas võib häirida inimese igapäevaelu. Tõotusega see probleem lõpetada pakub Sonic Repelleri rakendus Mosquito Sonic Repelleri abil inimestele peaaegu kuulmatuid kõrgsageduslikke helisid, mis võivad loomi mõjutada. Arendaja sõnul on pidev heli, mis on saadaval Apple'i telefonide jaoks, hoiab sääsed, kirbud ja muud putukad eemal.

2-st 6-st rakendusest Ă„rge tehke mulle viga – sääsk lubab putukaid tõrjuda Foto: Reproduo / Isabela Cabral

Ära bugi mind Sääserakendus lubab putukaid tõrjuda Foto: Reproduo / Isabela Cabral

Nõuanne on sama, mis putukate vastase heli simulatsioonil, eranditult Androidi seadmetele. Kasutaja valib sageduse, vajutab keskmist nuppu ja sellest piisab putukate tõrjumiseks. Vaatamata oma pühendumusele tõrjuda enamik putukaid ja närilisi, teeb Don't Bug Me Mosquito reservatsiooni. Arendaja väidab, et liigilise mitmekesisuse tõttu võivad mõned loomad olla heli suhtes immuunsed. Sel põhjusel pakuvad nad igale kasutajale sageduse valijat, et reguleerida nende piirkonnas asuvatele sääskedele kõige sobivamat taset. Kõik kolm teenust on tasuta.

2. Südame löögisageduse mõõtja

Mõned rakendused tagavad meditsiiniseadmetena toimimise ja on seetõttu kasulikud rahvatervise jälgimisel. See kehtib näiteks südame löögisageduse monitoride kohta, mis on suunatud peamiselt sportlastele ja südamehaigustega inimestele. Süsteem kasutab seadme kaamerat õigete mõõtmiste tegemiseks ja andmete salvestamiseks. Rakenduse eest vastutajate sõnul töötab see paremini välklambiga seadmetes. Kasutajal kästakse panna mõneks sekundiks sõrm kaamera külge ja seejärel jälgib mobiiltelefon südamelöögi rütmi määramiseks värvimuutust.

3/6 täpset pulsimonitori väidavad, et mõõdavad kasutaja pulssi. Foto: Reproduo / Isabela Cabral

Täpne pulsikell väidab, et kasutaja mõõdab pulssi. Foto: Reproduo / Isabela Cabral

Sama põhimõte kehtib platvormi kohaselt ka täpsete pulsimonitoride kohta. See lubab siiski täpseks jääda ka ilma välguta. Keerukama liidese ja mitmekesisemate ressurssidega pakub see rakendus erinevatele juhtumitele kontrollväärtusi, mõõtmisajalugu, diagramme statistikaga ja kommentaaride lisamist.

Mõlemad rakendused on tasuta ja saadaval nutitelefonidele, millel on Google'i opsüsteem. Oluline on märkida, et teenuste tõhusus ei ole teaduslikult tõestatud, seetõttu peavad kasutajad meditsiinilise jälgimise eelistama.

Leidke väljaspool mitme rakenduse ettepanekuid, mis teevad selgeks: kõik on lõbusad. Sõprade ja perega trikkide mängimiseks loodud Joke Lie Detector Joke kuvab ekraanil sõrmejäljelugeja. Kui keegi sõrme paneb, süttib liides punase või rohelise nupu abil, mis näitab, kas keegi valetab või räägib tõtt. Trikk on telefoni füüsilistel helitugevuse klahvidel, mis üles vajutades näitavad paremale ja alla, valesti.

4/6 Joke Lie Detector Nali simuleerib vale tuvastamist Foto: Reproduction / Isabela Cabral

Joke Lie Detector Joke simuleerib vale tuvastamist Foto: Reproduction / Isabela Cabral

Lie Detectori näotesti simulaatori puhul on meetod erinev. See simuleerib valede "leidmiseks" näo skaneerimist. Kasutajad peavad lisama vaid fotod ohvritest jant ja kõigepealt otsustama diagnoos. Muud Voice Lie Detector Simulatoris kasutatavad režiimid. See salvestab ülekuulatud subjekti hääle, et otsustada, kas väide on tõene või vale. Tulemused võivad olla juhuslikud või kontrollitud. Need kolm rakendust on tasuta ja asuvad ametlikus Androidi poes.

4. loomade hääletõlk

Inimeste ja loomade kontakt tõotab muutuda lemmikloomade kassi ja koera tõlgirakendusega, mis on saadaval App Store'is. Süsteem suudab tõlkida haukukoerad, kasside niitmine ja muud loomad inimese keelde või vastupidi. Platvorm väidab, et analüüsib kasutaja hääli ja teisendab salvestused kasside või koerte poolt äratuntavateks helideks, tuginedes andmebaasile, mis sisaldab 30 lemmiklooma 200 heliproovi.

5 / 6Tõlkerakenduse tõlkimine, mis väidab tõlkimas haukumist inimkõnes ja vastupidi Foto: Reproduo / Isabela Cabral

Tõlkige rakendust, mis teeskleb haukumiste tõlkimist inimkõnesse ja vastupidi Foto: Reproduo / Isabela Cabral

Samal ajal väidab PetLabi loomakeele tõlkija, et suudab kirjeldada, mida koduloomad öelda tahavad. Omanik salvestab koera või kassi tehtud heli, süsteem töötleb ja kuvab ekraanil väidetava teabe kirjalikult. mida müüakse teenuses Google Play hinnaga 9,49 R $, sisaldab see rakendus ka muid funktsioone, näiteks näpunäiteid loomadega mängimise trikkide kohta ning teavet käitumise ja tervise kohta. Ka Android-telefonidele mõeldud Traduz Co. on tasuta ja lihtsam simulaator. Selle abil on võimalik võltsida kahe koera tõlget, mis hauguvad inimkõnesse ja vastupidi, mis on kasulik sõpradega mängimiseks.

Röntgenrakendused hõlmavad ka ressursse, mida kasutatakse haiglates patsientide tervise kontrollimiseks ja lennujaamades, näiteks kahtlaste objektide tuvastamiseks. Sarnaselt kontrollitavaks kasutamiseks mõeldud kiirgusega on ka see teenus mäng. Need jäljendavad radiograafilisi pilte, et "paljastada", mis on inimese või objekti sees. Joke kogu keha röntgeniskänneri simulaatori abil saavad kasutajad nutitelefoni kaamera lihtsalt kellegi poole suunata ja näha raamistikku, mida nad peaksid. Tulemusi saab jagada sotsiaalvõrgustikes, nagu Facebook ja Instagram.

6/6 201 röntgenikottiskännerit Prank simuleerib röntgeniskannerit Foto: Reproduo / Isabela Cabral

2018 Bag X Ray Scanner Prank simuleerib röntgeniskannerit Foto: Reproduo / Isabela Cabral

Bag X Ray Scanner 2018 jandil on erinev funktsioon. Inimkeha asemel keskendub see elututele objektidele. Tarkvara teeskles käekoti, seljakoti ja kohvri skannimist, et näidata, mis seal sees oli. Valige lihtsalt koti tüüp ja teave "sihtmärgi" kohta ning rakendus kuvab mitmesuguseid radiograafilise ekraaniga esemeid, sealhulgas ohtlikke esemeid, nagu püstolid, noad, pommid ja käerauad. Mõlemad rakendused on tasuta ja saadaval Androidi seadmetele. Nad teatavad, et näidatud pildid on osa kollektsioonist ega kajasta seetõttu tegelikkust ning on mõeldud ainult meelelahutuseks.

Mis on teie mobiili parim rakendus? Kommenteerige TechTudo foorumit.

Kuidas teada saada, kui palju kaloreid iga toit on tasuta rakenduse abil

Kuidas teada saada, kui palju kaloreid iga toit on tasuta rakenduse abil