Viloud on tööriist, mis võimaldab teil luua veebitelekanaleid

Platvormid, nagu YouTube ja Vimeo, on voogesitatava videosisu pakkumisel üha populaarsemad. Paljude inimeste jaoks on see kohustuslik katkestus, kuid sageli on video hajutatud või ei paku vaatajatele tõeliselt huvitavat teemat. Selles mõttes esitab Viloud tööriistu esitusloendite loomiseks või programmeerimiseks, nagu oleksid need telekanalid.

Viloud toetab mitte ainult Youtube’i ja Vimeo videoesitusloendeid, vaid ka kasutajahostide otselinke. Seejärel saate luua ajakava, mis töötab kindlatel kellaaegadel, või lubada kĂĽlastajatel sirvida ja valida, mida nad soovivad näha. Selle tööriista eeliseks on kanali loomise võimalus ja lugejate kinnistamine veebisaidile või suhtlusvõrgustikku, näiteks 24/7 sisu loomine.

tek viloud “data-title =” tek viloud – Viloud on tööriist, mis võimaldab teil luua veebitelekanaleid – SAPO Tek “> tek viloud

Veebisaidi peakorter võimaldab muu hulgas juurdepääsu statistikale, paremini toimivatele videotele, kõrgemale liiklusajale. Viloudil on tasuta versioon, kuid aastase tellimusega saate avada rohkem tööriistu ja võimaluse samal kontol rohkem telekanaleid luua.

Viloudi veebisaiti saate kĂĽlastada siin.