contador gratis Saltar al contenido

Virtuaalne kataloog: loend toob 2020. aastaks viis igapäevast rakendusevalikut | Tootlikkus

Virtuaalne kataloog: loend toob 2020. aastaks viis igapäevast rakendusevalikut | Tootlikkus

Virtuaalse päevikurakendus võib olla alternatiiviks vanadele paberpäevikutele, et inimesed salvestaksid oma igapäevased mõtted, tunded ja üksikasjad aastal 2020. Tasuta programm võimaldab teha sündmuste kohta märkmeid, hinnata igapäevaseid tegevusi ja vastata küsimustele isiklike suhete kohta. Aja jooksul saab päevikurakendus ammutada teavet ja statistikat kasutajate meeleolude kohta, kutsuda esile mõtteid nende käitumisest ja luua omamoodi kalendrirakenduse, et kontrollida varasemaid tegevusi.

LOE: Taotlused kehakaalu langetamiseks: vaadake 2020. aasta viit dieedirakendust

Järgmise nimekirja koostas TechTudo, looge viis virtuaalset päevikurakendust Androidi ja iPhone'i jaoks (iOS), mis aitavad inimestel luua isiklikke veebipäevikuid. Lisaks tavapärastes päevikutes märkuste simuleerimisele võimaldavad mitmed valikud teha märkmeid ainult küsimustega, lisada fotosid ja meediume, luua märkmete kategooriaid ja pääseda isegi teiste kasutajate anonüümsele sisule ühenduse võrgus.

Virtuaalse päevikurakendus: loend toob 2020. aastaks viis igapäevast rakendusevalikut Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudoVirtuaalse päevikurakendus: loend toob 2020. aastaks viis igapäevast rakendusevalikut Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Virtuaalse päevikurakendus: loend toob 2020. aastaks viis igapäevast rakendusevalikut Foto: Rodrigo Fernandes / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Daylio on virtuaalne päevikurakendus, mis on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesDaylio on virtuaalne päevikurakendus, mis on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Daylio on virtuaalne päevikurakendus, mis on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Daylio on virtuaalne päevikurakendus Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks, kus kasutajatel pole vaja oma päeva kohta ridu kirjutada. Märkmeid tehakse lihtsalt selleks, et valida toimingud, mis viidi läbi sel kuupäeval ja meeleolul ning mida tähistavad värvikad emotikonid ja piltlikud ikoonid. Seega on lihtsal ja kiirel viisil võimalik kontrollida sotsiaalsete tegevuste, tervise, unekvaliteedi, toidu ja romantiliste suhete üle perekonna ja sõpradega.

Aja jooksul saavad kasutajad näha kalendreid koos kõigi nende päeva märkmete ja meeleolu muutustega. Rakendus loob automaatselt ka graafikud kõigi platvormile sisestatud andmetega, andes veel ühe heaoluanalüüsi võimaluse. Kasutajad saavad määrata aja, mille jooksul rakendus saadab päeviku täitmiseks meeldetuletustega teatisi, et päeva märkmeid mitte kaotada.

2. Igapäevaelu: Meu Diaio

Igapäevaelu: Meu Dirio varundab Google Photosi päevikut: Reproduo / Rodrigo FernandesIgapäevaelu: Meu Dirio varundab Google Photosi päevikut: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Igapäevaelu: Meu Dirio varundab Google Photosi päevikut: Reproduo / Rodrigo Fernandes

O Vida Cotidiana: Meu Diaio on traditsioonilise paberpäeviku virtuaalne versioon, mis on saadaval Androidi jaoks. Selles saavad kasutajad praeguse atmosfääri märkimiseks kirjutada märkmeid oma aja kohta koos pealkirjade, kuupäevade ja kellaaegade, fotode ja emotikonide illustratsioonidega. Siis saab inimene kirjutada vabatahtlikult oma hiljutistest hetkedest ja mõtetest. Seejärel on juurdepääs kõigile märkmetele kuupäeva järgi, emotikonide tuvastatud päeva meeleolu põhjal või kuukalendri kaudu.

Märkmete tegemisel saavad kasutajad otsustada, kas see on privaatne, kõigi jaoks avalik või rakenduste klientidele mõeldud. Avalikele postitustele pääseb juurde igaüks ning kasutajad saavad lugeda ka teiste autorite tekste, meeldida ja kommenteerida oma eraväljaandeid. See rakendus võimaldab teil ka sisselogimisel Google'i kontode sünkroonimisel kõiki märkmeid varundada.

Luna päevik seab fotode kasutajatele Kuu sihtkohaks: Reproduo / Rodrigo FernandesLuna päevik seab fotode kasutajatele Kuu sihtkohaks: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Luna päevik seab fotode kasutajatele Kuu sihtkohaks: Reproduo / Rodrigo Fernandes

LunaDiary on Androidi virtuaalne igapäevane rakendus, mis kasutab saavutatava eesmärgina Kuud. Mida rohkem kasutajaid kirjutab, seda rohkem kuvatakse rakenduses erinevaid Kuu faase. Uute postituste tegemisel lisatakse lõuendile ka lilli ja tähti. Üksikisikud saavad lisaks fotodele, muusikale ja videotele päevas kirjutada nii palju teksti, kui nad soovivad, koos õigustega oma vastavatele pealkirjadele. Seejärel saate oma mõtte oma soovide järgi registreerida.

See rakendus pakub vastavalt kasutaja maitsele avaekraani illustreerimiseks mitmeid erinevaid teemasid. Kuid nad ei muutnud rakenduse toimimist mingil viisil, mis oli väga lihtne ja objektiivne. Privaatsuse tagamiseks on võimalik päevikule juurdepääs parooliga blokeerida.

Küsimuste päevik küsib kasutajatelt päeva küsimusi. Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesKüsimuste päevik küsib kasutajatelt päeva küsimusi. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Küsimuste päevik küsib kasutajatelt päeva küsimusi. Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Igapäevane küsimuste päevik küsib kasutajatel päevas küsimusi, näiteks „Kas olete nüüd õnnelik?“. Ettepanekud sama küsimuse muutmiseks ühe aasta pärast, et võrrelda tulemusi pärast seda perioodi. Saadaval Androidile ja iPhone'ile (iOS) on virtuaalse päeviku rakendusel väga lihtne ja objektiivne liides. Pärast päeva vastuse saatmist ei saa kasutajad seda enam muuta.

Rakenduse kasutamine sõltub registreerimisest e-posti aadressiga. Rakenduse kohaselt on vajalik sisselogimine, nii et vastus salvestatakse serverisse ja sellele pääseb juurde järgmisel aastal. Kõrvalseisjate salastatud päevikutele juurdepääsu takistamiseks on võimalik luua parool.

Päevik on lihtsate ja objektiivsete märkmete virtuaalne päevik Foto: Reproduo / Rodrigo FernandesPäevik on lihtsate ja objektiivsete märkmete virtuaalne päevik Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Päevik on lihtsate ja objektiivsete märkmete virtuaalne päevik Foto: Reproduo / Rodrigo Fernandes

Daily Note on Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks lihtne märkmete tegemise rakendus, mis on korrastatud kuupäeva järgi ja mida saab kasutada virtuaalse päevikuna. Lehel on võimalik esitada pealkirju ja testamente, koos õigusega lisada fotosid galeriist. Paigutusel on mustade tähtedega heledad toonid, vältides tähelepanu kõrvalejuhtimist.

Kiirotsingu tööriist võimaldab teil hõlpsalt varasemaid märkmeid leida. Kalender aitab näha ka vanu postitusi, mis on järjestatud kuu ja aasta lõikes. Kasutajad saavad lisaks nende sisu automaatsele kopeerimisele juurde pääseda ka erinevatest maailma riikidest pärit inimeste avalikele dokumentidele.

Kuidas emotikonidega kirjutada ja WhatsApi kaudu saata

Kuidas emotikonidega kirjutada ja WhatsApi kaudu saata