Virtuaalsel kaardil Samsung Pay Cash on “nagu rahakotis raha”

Kujutage ette, et olete poes midagi ostmas ega aktsepteeri sularahaautomaate. Rahakotti vaadates on teil vaid paar eurot ja see on teie kohene eelarve, mida kohapeal kulutada. Just selle stsenaariumi järgi simuleeriti uus Samsung Pay virtuaalse kaardi funktsioon, mis aitab kasutajatel kulutusi kontrollida.

Selle nimi on Samsung Pay Cash ja see muudab teie eelarve haldamise, raha kättesaadava hoidmise lihtsaks, näiteks kui see on teie rahakotis, ja saate selle summa lihtsalt seal ära kulutada. Kasutajad määravad eelarve ja saavad igal nädalal raha kokku liita, näiteks hinnates, mida nad saavad kulutada.

tek samsung maksma sularahas “data-title =” tek samsung maksma sularahas – virtuaalne kaart Samsung Pay Cash “nagu raha teie rahakotis” – SAPO Tek “> Samsung maksab sularaha

See süsteem töötab samamoodi ja kõikjal, kus aktsepteeritakse Samsung Payi ja Mastercardit, kas kontaktivabade maksete või magnetribaga kaartide kaudu, sealhulgas e-kaubanduse kauplustes.

Uue funktsiooni reklaamimiseks lisas Samsung esimesele 20 000 kasutajale, kes kasutasid Pay Cashi, 5-dollarise krediidi ja kinnitasid nende identiteedi. Põhimõtteliselt julgustab Samsung, nagu ka teisi vedajaid, jätma sularaha ja füüsilised kaardid koju ning neil on nutitelefonide kaudu maksmisel autonoomia. Tootja tagab, et rahalised vahendid ei aegu kunagi ja tegevusetuse eest ei nõuta tasu.