Portugali e-kaubanduse sait suurendas mĂĽĂĽki esimeses kvartalis

Visa loodab, et eurooplased ĂĽletavad veebipoodide rekordeid 10. detsembriks

Jõulude lähenemine ning veebipõhiste allahindluste ja kampaaniate kasutamine tähendab, et eurooplased võivad järgmisel esmaspäeval Internetis rekordilised ostud purustada. Prognoos pärineb Visa Europe’ilt, mida ta nimetab “Mega Monday” ja eeldab, et sooritatakse 10 miljonit tehingut 565 miljoni euro suuruse ostumahuga.

Ettevõte ei maini isegi võrdlust Ameerika loomuga traditsiooniga CyberMonday, kuid hinnangul toimus Visa kaardiga umbes 7000 tehingut minutis, mis näitab 2011. aasta sama perioodi kasvu 20%.

„Esimest korda eeldatakse, et töötleme Euroopas ĂĽhe päeva jooksul 10 miljonit veebitehingut. Leiame, et tarbijad kasutavad veebiilma ĂĽha enam oma ostude sooritamiseks. See peegeldab tarbijate usaldust kaardi turvasĂĽsteemide vastu. Visa kui veebitehingute vahend, “ĂĽtles Visa Europe’i kaubandusdirektor Steve Perry ettevõtte avalduses.

Traditsioonilises poes sisseoste tehes on kõige populaarsem päev tavaliselt 23. detsember, seega tuleb jõulueelne nädalavahetus broneerida viimase hetke ostudeks.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi