Visionaire Studio mootor tuleb peagi Linuxi

Viimaste aastate ĂĽks populaarsemaid mootoreid, mida 2D- ja 2.5D-punkti-klõpsuga mängude loomiseks kasutatakse, on “maandumine”. Linux kohe.

Visionaire Studio mootor, mida kasutatakse mitmes mängus, näiteks Deponia ja Anna’s Quest sarjad, Paradigm Jacob Janerkalt, STASIS Vennaskonnast, Shadow Tactics – Blades of the Shogun ja muud Daedalic Entertainment mängude loendid, mida saate vaadata siit, nĂĽĂĽd saab kasutada Linuxis.

Ăśldiselt kasutavad need mängud redaktorit Construct (2 või 3) ja GDevelopi, mille eesmärk on muuta mängud lihtsamaks ja lihtsamaks. See redaktor töötab sĂĽndmustepõhises või sĂĽndmustele suunatud sĂĽsteemistiilis, kus mängukoodi rea kaupa kirjutamise asemel “lohistate” ekraanile elemente. Kuid sellesse redaktorisse saate kirjutada ka rea ​​kaupa.

Masina Linuxi saabumisest teatas juhtarendaja SimonS, kui kasutaja küsis, kas tööriist jõudis operatsioonisüsteemi. Postitus tehti projekti ametlikus ajaveebis ja saate seda vaadata siit. Samuti on SimonSi sõnul Linuxi tugi versioonis 5.1, mis on järgmine värskendus.

See on suurepärane, kas Linuxi maailma on tulemas rohkem masinaid ja see muudab arendajate elu lihtsamaks ning Linuxi jaoks võib olla rohkem mänge?

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis. Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.