contador gratis Saltar al contenido

Vitriin TEK: 7 kõrvaklappi on higi- ja vihmakindlad

Vitriin TEK: 7 kõrvaklappi on higi- ja vihmakindlad

Ükskõik, kas saalis, vaiksemas keskkonnas füüsilise treeningu ajal või maanteel kiirema jooksuseansi ajal, teame, et te ei jäta heliriba vahele. On neid samu sportlasi, mõned entusiastlikumad kui teised, kes katkestavad treeningu, kui avastavad, et unustasid oma kõrvaklapid koju …

Kuid erinevalt suurema rahuga olukordadest on spordi ajal kõrvaklappidel teistest mudelitest erinevad omadused. Kõigepealt peaks kasutaja kõrva külge kinnitamine olema enesestmõistetav, selleks mõeldud disainiga, kuid siiski kerge ja kompaktne.

Teiselt poolt on vastupidavus higile ja vihmale ning veepritsmed veel üks oluline omadus, kuna nii tagasilöögid kui ka teised on tavalised spordi- või füüsilises tegevuses siseruumides või väljas.

Siin tuleb sisse sertifikaat, kusjuures IPX4 on minimaalne künnis, mis muudab nii-öelda tavaliste kõrvaklappide jaoks tohutu erinevuse, mis looduslike elementide või higiga kokku puutudes tõenäoliselt kaua ei kesta.

Alloleva galerii puhul ja seitsmes ettepanekus, mille me siin igaüks välja jätame, on endiselt põhiomadus, mis on praegu enamiku kasutajate jaoks praktiliselt “kohustuslik”, kuna MP3-mängijad on füüsilise treeningu ajal nutitelefonidele teed andnud: traadita ühendus Bluetooth.

Tõsi, saadaval on palju mudeleid, mis ühenduvad 3,5 mm heliväljundiga heliallikaseadmega, kuid traadita ühendus on enamuses päevast korras ja Bluetoothi ​​sidumine töötab kõige sagedamini, ilma tõrgeteta, kui kõrvaklappide aku on alati laetud.

Kuna nutitelefoni ja kõrvaklappide vaheline kaugus on üldjuhul väike, kaob ühendus harva. Seda juhul, kui kõnealused kõrvaklapid on minimaalse kvaliteediga, muidugi veel üks oluline punkt “võrrandis”.

See tähendab, et viimases näites on helikvaliteet koos muude kujundusdetailidega veel üks oluline nõue kõige nõudlikumale spordikasutajale, kes on isegi valmis maksma veidi rohkem, et saaks spordiharrastuste jaoks treenida “heas seltskonnas”.

Neid kasutajaid silmas pidades oleme kokku pannud mitu veekindlat ja higikindlat mudelit, tagades samas helikvaliteedi, spordi jaoks optimeeritud kujunduse ja esmaklassilised funktsioonid. Nüüd jääb talle vaid nutitelefoni süles hoida ja “segatud” muusikaga teisele võistlusele edasi liikuda.