Vivaldi uus versioon näitab üksikasjalikult teie Interneti-harjumusi

Vivaldi on brauser, mida ma tõesti imetlen, nad lähevad ülejäänutele vastu ja saavad sel viisil oma publiku. Kui brauserid nagu Chrome, Firefox, Edge ja Safari panustavad iga päev visuaalsemalt puhas ja väikeste funktsioonidega, mida saab laiendada ainult lisandmoodulite ja pistikprogrammide põhjal, püüab Vivaldi täiustatud funktsioone loomulikult tuua.

Mulle tundub, et Vivaldi peaaegu “agressiivne” funktsioonide rakendamise viis on väga ahvatlev, mind huvitab kõige rohkem see, et need on asjad, mida te ei usu, et te igatsete, kuid kui olete ennast kasutanud, hakkate mõistma, kui puudu see on. nad on teistes brauserites väga resoluutsed.

Tutvuge Diolinuksi ajaveebi intervjuuga Vivaldi brauseri looja Jon Von Tetzchneriga.

Igale poole, mida brauseris näete, on valik, see võiks olla hea neile, kellele meeldib internetis surfates „lennukipaneeli“ tunne, kuid puhtad liidesesõbrad ei pruugi esmapilgul jah, esmapilgul rahul olla, sest Vivaldi lubab Kõiki neid suvandeid saate peita, andes neile sarnase välimuse teistele teadaolevatele brauseritele.

VivaldI puhas
Vivaldi brauser režiimis „Puhas“

Erinevate ribade kustutamiseks avage vaikimisi brauseri vasakus ülanurgas ikoon „V”, minge menüüsse „Vaade” ja märkige või tühjendage kõik, mida soovite näidata või mitte.

Lisaks turvalisuse optimeerimisele, üldistele veaparandustele, toob Vivaldi uus versioon uue sirvimisajaloo ekraani. Uus ajalugu võib tuua üksikasjalikku teavet Internetis surfamise viisi kohta.

Vivaldi brauser - uus ajalugu
Uus Vivaldi brauseri ajalugu

Sirvige Vivaldi abil veidi Internetti ja vajutage seejärel brauseri ajaloo avamiseks populaarset kiirklahvi „Ctrl + H” ning teid hämmastab üksikasjalik graafik, kuidas saidile pääsesite, klõpsatud lingid, külastatud saidid, kuupäev, kellaaeg, navigeerimissagedus, muu hulgas muud.

Kõige naljakam on selle juures see, et võib-olla leidub inimesi, kes arvavad, et Vivaldi saab kasutajatelt liiga palju andmeid, kuid tegelikult on see võime igal populaarsel Interneti-brauseril, minu arvates on siin suur erinevus see, et Vivaldi näitab kogu teavet üksikasjalikult, nii et ma näen seda positiivsena.

Samuti saate oma ajaloole hõlpsasti juurde pääseda mis tahes uuelt vahekaardilt, klõpsake lihtsalt näidatud suvandil.

Vivaldi brauser

Vivaldi brauseri uue versiooni allalaadimiseks minge lihtsalt veebisaidile ja laadige alla oma sĂĽsteemile sobiv installer, seal on Linuxi, Windowsi ja macOS-i versioonid.

Kuigi on mõningaid lahedaid asju, ei saa ma kommenteerimata jätta, et see ei toeta ikkagi Netflixi loomupäraselt, asi, mida Firefox teeb, lisaks Chrome’ile muudab kasutajate jaoks keeruliseks muuta Chrome ainsaks brauseriks.

Vivaldi Netflix

Vivaldi põhineb Chromiumi projektil, nagu ka Chrome, nii et tehniliselt ei tohiks Netflixi funktsionaalsuse rakendamine olla suur samm, ma räägin ilmselt jama, kuid minu jaoks on see oluline osa, et brauser saaks kõige populaarsemaks.

Otsides leidsin lõpuks mõned “lahendus„See võimaldab teil tema eest Netflixi vaadata, kuid oleme nõus, et lihtsamad lahendused oleksid igati teretulnud.

Ja veebisaidi HTML5-testis läks tal hästi html5test.com muutes 555 punktist 517 võimalikuks.

Vivaldi HTML5 test

Muidugi ei piisa sellisest testist, mis on lihtne ja ainulaadne, et öelda, kas brauser on teistest parem, sest lisaks tehnilistele ĂĽksikasjadele on meil ka kasutajate maitseid ja muid kĂĽsimusi, mida sellistes testides ei hinnata, kuid et teil oleks idee, Võrdluseks – minu tehtud katsetel tegid seda peamised konkurendid.

Firefox 52: 461 punkti 555st

Google Chrome 55: 507 555-st

Ooper 44: 515 555-st

Midori 0.5.11: 315 555-st

Yandex 16 beeta: 487 555-st

Maxthon 1.0.5.3: 386 555-st

Järgmine!