Vivanet käivitas Interneti-teenused, mis hõlmavad 100% Mandri-Portugalist

See pakkumine kannab nime Vivasat ja on saadaval neljas erinevas paketis, kiirusega 5 või 22 Mbps ja liiklusega vahemikus 2 kuni 100 GB. Kuu hind algab 29,90 € ja lõpeb 109,99 €. Lisage installihind, mis maksab 150 €, kuigi toote turuletoomise etapis on tasuta traadita ruuteri jaoks allahindlused ja õigused.

TeK-ga rääkides selgitas ettevõtte tehnikadirektor Nuno Couto, et selle kommertspakkumise käivitamine tulenes teadmisest, et Vivanet on sellel turul kogunenud, ja arusaamast, et paljudes riigi piirkondades pole endiselt lairibaühendust.

Vivanetil on üleriigiline 800 edasimüüjaga agentuurivõrk ja see on pühendatud telekommunikatsioonitoodete müügile, mis hõlmab Interneti- ja teleteenuseid. Praegust struktuuri kasutatakse ka uute äriliste ettepanekute toomiseks valdkonnale, kuhu ettevõte loodab meelitada aastas 1000 klienti.

Arvestades võimalust, et praegune turg, mida Vivanet sihib, võivad maapiirkondade võrkude saabudes olla keskpikas perspektiivis ka muud Interneti-juurdepääsule alternatiivid, ütles Nuno Couto, et see infrastruktuur, isegi kui maapiirkond, lakkab alati olemast. väljaspool kõige kaugemaid piirkondi, kaugel linna- ja külakeskustest. Tema arvates ei suudaks maavõrgustik isegi pärast aktiivset tegutsemist tagada piirkonna sajaprotsendilist katvust.

Vivaneti hinnakujundus on vähem konkurentsivõimeline kui domineerivate tehnoloogiate, näiteks kiu, kaabli või ADSL-i, peamiste vedajate võrdlusettepanekud. Seadmete (antud juhul Toowaylt) litsentsimise ja satelliidi (Eutelsati) ruumi rentimisega seotud kulud määravad kommertsettepaneku lõpliku hinna, täpsustab Nuno Couto.

Vivanet ei ole esimene telekommunikatsiooniteenuste levitaja, kes pakub satelliidipakkumist, kasutades turuteadmisi ja juba selles valdkonnas tegutsevate riiklike esindajate võrku. On ka teisi ettepanekuid, näiteks Nucleotel, mis eelmise aasta mais lansseeris sama toote.

Ettevõte garanteerib siiski, et ta pĂĽĂĽab pakkumist konkureerivatest ettepanekutest eristada mitmes aspektis, nimelt seoses teenuste installimisega, mida ettevõte teeb alati ja mida pole võimalik ise paigaldada. Nuno Couto selgitab, kuidas seda tĂĽĂĽpi pakkumistel “tagada toote nõuetekohane toimimine ja jõupingutused usaldusväärsuse tagamiseks”.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi