contador gratis Saltar al contenido

Vivo kliendid võivad So Paulos olla ilma signaalita kuni homseni!

Vivo kliendid võivad So Paulos olla ilma signaalita homseni!

Vivo kliendid on So Paulo linnas operaatori signaale kasutanud alates selle reede hommikust (10/30). Kasutajate sõnul pole riigi suurima mobiiltelefonioperaatori signaale saadaval, mis muudab kõne- ja Interneti-teenuste kasutamise võimatuks. Kui olete Vivo klient, kontrollige allpool, kui kaua olete olnud ilma operaatori signaalideta.

Vivo Nii et Paulo kasutajad alustavad sel reedel ilma oma seadmetes operaatori võrgusignaalideta. Suhtlusvõrgustikesse on ilmunud mitu kaebust ja juhiste puudumise tõttu esitas Vivo kõnekeskus selle teabe normaliseerimiseks eeldatava aja kohta valet teavet. Operaatori poolt ajalehele väljastatud avalduse kohaselt Folha de So Paulo, mõjutab probleem osaliselt DDD 11 kasutajaid, kes elavad linna pealinnades ja suurlinnades.

Operaator ütles, et töötab selle nimel, et signaal oleks kättesaadav hilja pärastlõunal, umbes kella viieni õhtul. Ettevõtte teenistuste esitatud teave ületas aga eeldatavat perioodi, mille põhjustasid ohvitseride saadetud avaldused, et signaali stabiliseerimiseks kulub kuni 24 tundi. Teisisõnu, pärast seda teavet võivad Vivo kliendid kesta kuni 24 tundi ilma oma seadmetes võrku ühendamata.

Võtame Vivo klienditeenindusega ühendust ja meile öeldakse, et signaal on kasutajatele tegelikult pärastlõuna lõpus saadaval. Endiselt ootel.

Ja kas teil on ka seda probleemi? Kas teie operaatori signaal läks palju alla?

(tagToTranslate) Vivo (t) vähendab signaali (t), nii et paulo (t) ebastabiilsus (t) vähendab signaali in vivo in sao paulo (t) ebastabiilsus in vivo signaali (t) vivo klient nii paulo ilma signaalita