Vivo X50: uus nutitelefonide valik koos „professionaalse kardaaniga” tagumise stabiliseerimissüsteemiga

Vivo X50: uus nutitelefonide valik koos „professionaalse kardaaniga” tagumise stabiliseerimissüsteemiga

Vivo teatas oma veebiüritusel ametlikult 2020. aasta esimesest juht nutitelefonist, X50 seeriast. Nagu varem teatatud, on selle tootevaliku peamine omadus tagakaamera stabiliseerimissüsteem, mida võrreldakse ettevõtte professionaalsete kardaanide ja kameeleonisilmadega. See funktsioon ilmub tänavu veebruari lõpus esitletud Apex 2020 kontseptuaalsesse mobiiltelefoni.

The Verge andmetel on kõige arenenum mudel X50 Pro +, mis kasutab tagumise kaamera osas uut 50-megapikslist Samsung ISOCELL GN1 andurit ja 1 / 1,3-tollist. See sĂĽsteem kasutab ekraanil olevat “radarit”, mis kirjeldab läätse liikumist ja näitab, kui lääts on stabiilne. X50 Pro + ja X50 Pro sisaldavad ka tele- ja periskoopkaameraid, välja arvatud X50.

Vivo tegevjuht postitas oma Facebooki lehele X50 Pro tehtud fotod. See on tulemus.

X50 Pro + integreerib Snapdragon 865 protsessori X55 5G modemiga ning 120 Hz ja HDR10 + värskendussagedusega ekraaniga. Samuti garanteerib Vivo, et X50 on kõigi aegade kõige õhem 5G nutitelefon, paksusega 7,49 mm.

APEX 2020-d pidi esitama Mobile World Congressil, üritusel, mis jäeti ära COVID-19 pandeemia tõttu. Ettevõtted on sunnitud kontseptuaalsed nutitelefonid võrku tooma, toetades 5G-võrke ja sõrmejäljesensorit, mis on sisse ehitatud peaaegu kogu „lõpmatule” ekraanialale.

Uus APEX 2020 paistab silma oma fotovõimaluste poolest. Nutitelefonil on 48 MP tagumine kardaankaamera, mis lubab pildistamisel suuremat stabiilsust. Vivo kinnitab, et kameeleonist silmadest inspireeritud disainiga sensor võimaldab 200% suuremat pildistabilisaatorit kui traditsioonilised süsteemid.