VKEd saavad teenuse, et jälgida klientide arvustusi sotsiaalsetes võrgustikes

VKEd saavad teenuse, et jälgida klientide arvustusi sotsiaalsetes võrgustikes

E.Life käivitas oma seire- ja analĂĽĂĽsiplatvormi eelmisel nädalal sotsiaalmeedia väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks. Buzzmonitor võimaldab VKEdel saada teavet selle kohta, mida nende kohta sotsiaalvõrgustikes räägitakse – teenust, mida ettevõte pakub juba suurtele organisatsioonidele ja mis konkureerib teiste pakkumistega, mis samuti seda turgu hõlmavad.

Buzzmonitori suur uuendus turul juba saadaval olevaid tööriistu silmas pidades tagab E.Life, et „platvorm suudab luua kohandatud kaustastruktuure ja aruandeid, tagades, et sellest pärinev väljund oleks tegelikult üksteisele orienteeritud. äri “.

Hind (mis algab 390 eurost kuus ja on määratletud vastavalt kogutavate andmete hulgale) on uuest pakkumisest veel ĂĽks eristav tegur, selgitas ettevõtte CTO TeK Jairson Vitorino, kes tõstis esile ka kolleegi „täielikku veebipõhist tugiteenust“ ja asjaolu, et seda pakub “selle riigi meeskond, kes juba teenindab Portugali kliente”.

„Tehnoloogia ise, mida on arendatud kaheksa aastat ja mis haldab juba 52 miljonit postitust kuus, on ettevõtete poolt ülemaailmselt veel üks aspekt, mille E.Life on pidanud konkurentsi seisukohast soodsaks.

“Lõppkokkuvõttes demokratiseerime teenuseid, mis on seni olnud kättesaadavad ainult ĂĽlemaailmsetele ettevõtetele, kelle tarkvara eest tasumiseks on vaja mitmekĂĽmneid tuhandeid eurosid,” usub Jairson Vitorino.

Buzzmonitorit tutvustati eelmisel nädalal ja see ilmub Portugali turul mitmesuguste ürituste, tasuta koolituste kaudu ühingutes ja ettevõtlusgruppides, partnerites ning suletud veebi kaudu, ütles Brasiilia kontserni CTO, mille eesmärk on järgmise aasta lõpuks meelitada 50 klienti Portugalis see näitaja oli 2014. aasta lõpuks kahekordistunud.

Jairson Vitorino rõhutas, et paljud Portugali VKEd on juba Facebookis “veelgi enam kui suured ettevõtted, sest see on väike investeering ja väga hea tootlus”, kaitses ta. “Lihtsalt jalutage Portos, et näha erinevaid ettevõtteid lehega” Follow me on Facebook “. Oleme selle turu tundlikkusest sotsiaalmeedia vastu väga põnevil, ”lisas ta.

E.Life on spetsialiseerunud kasutajate sotsiaalmeedias toimuvate suhtluste jälgimisele ja analüüsimisele. See müüb tööriista, mis mõõdab kaubamärgi populaarsust seda tüüpi platvormidel ja pakub allhankemudelil ettevõtetele sotsiaalmeedia teenuseid. Nüüd käivitatud teenuse Buzzmonitor tehnoloogiat kasutab praegu 60 klienti turgudel, kus E.Life tegutseb (Brasiilia, Portugal, Hispaania ja Mehhiko). Selles klientide universumis on 12 portugali keelt.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira