VN on tasuta videotöötlus, millel on võimsad tööriistad iPhone’ile ja iPadile

Mobiilse foto- / videotöötluse leidmine tänapäeval paljude võimaluste vahel võib olla veidi keeruline. Selle ülesande teile lihtsamaks tegemiseks esitame selle VN, võimsate tööriistadega rakendus, mis ei kaalu teie tasku.

Sellel on lihtne ja objektiivne liides, mis on sarnane LumaFusionile, reguleerimis- ja redigeerimisnuppudega, mis asuvad ekraani allosas, klippe kuvatakse ülaosas. Lisaks toetab VN redigeerimist lihtsustavaid žeste, sealhulgas näpistamist, lohistamist ja kukutamist.

Redigeerimisfunktsioonide endi osas on rakendusel võimalus muuta kõvera kiirust sarnaselt Adobe Premiere’i ĂĽmberkujundamisfunktsiooniga, võimaldades ideaalselt sobitada rakenduse mõjudega.

Efektidest rääkides on VN-l üheksa üleminekurežiimi, sealhulgas valikud nagu hajus ja hägusus; Lisaks on olemas üle 50 tüüpi standardsete filtrite, mis toetavad LUT-de importimist ja kasutamist. Samuti on tööriistu, mis võimaldavad lisaks muud tüüpi meediumitele videotele lisada animeeritud kleebiseid.

Pealkirjadega videote puhul saate klipi põhiraami abil subtiitrite animatsiooni reguleerida, muutes selle huvitavamaks. Täpsemalt öeldes pakub VN rohkem kui 10 fonti ja 40 värvi, lisaks läbipaistvuse ja stiililise kohandamise pakkumisele.

Lõpuks võimaldab rakendus teil videoid eksportida 1080p ja 4K eraldusvõimega (60 kaadrit sekundis), lisaks YouTube’i, TikToki, Likee ja Instagrami kiire jagamise toetamisele.

Nagu me ĂĽtlesime, ei koorma see ka teie tasku – see tähendab, et kõiki nimetatud ressursse on võimalik tasuta ära kasutada, ilma sisemiste ostude või tellimusteta.


VN Video Editori rakenduse ikoon

Kas sulle meeldib see? ?

näpunäide Arthur