Vodafone kinnitas 23. märtsil Portugalis uue iPadi

(Värskendatud) 23. märts on uue iPadi saabumiskuupäev Portugali ja Vodafone kinnitas TeK-le, et neil on müügil uus tahvelarvuti, ehkki see pole veel hinda avaldanud. TMK, kellega TeK ühendust võttis, ei kinnitanud ega lükanud seda tagasi, samas kui Optimus garanteeris, et lubab, kuid täpsustamata kuupäeva ega lisateavet.

Pärast seda, kui eile tekkisid kahtlused uue iPadi turuleviimise kuupäeva osas Portugalis – ja see viitab märtsi lõpule, on TeK kinnitanud Apple’iga tahvelarvuti Portugali saabumise kuupäeva, mis pole siiani pinnale tõusnud. Portugali kauplustes ettetellimisel, kuigi iPad 2 on langenud 399 euroni.

Uus iPad jõudis Portugali poodidesse 23. märtsil, päeval, mis ennustas teistele riikidele seadme müüki. Nende osade hulka kuuluvad Austria, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi Vabariik, Taani, Hispaania, Soome, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia, Liechtenstein, Luksemburg, Macau, Mehhiko, Holland, Uus-Meremaa, Norra, Poola, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia ja Rootsi.

Pidage meeles, et ka teise põlvkonna iPadi turule toomine Portugalis oli kiire. IPad 2 kuulutati välja 2. märtsil, tabades USA poode 11. märtsil. Portugalis algab müük kaks nädalat hiljem, 25. märtsil, ja suuremate jaemüüjate juures lõpevad saadaolevad kaubad kiiresti.

IPad 2 mĂĽĂĽgi alguses olid operaatorid kaugel seadmete otsemĂĽĂĽgist, mĂĽĂĽes ainult andmepakette, olukord muutus alles aasta keskel.

Kuid nüüd võib stsenaarium olla teistsugune, kui operaatorid lähevad varajasesse turustamisfaasi ja järgivad iPad2 jaoks juba ettevalmistatud strateegiat, ehkki rohkem üksikasju pole teada.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Fatima jahimees

Toimetuse märkus: seda uudist värskendatakse Optimuselt saadud kinnitusega, et tal on ka iPad, kuid kuupäeva ega muid üksikasju näitamata.