Vodafone: kliendid maksavad spordisisu eest sõja eest arveid

Sel neljapäeval Portugali kommunikatsiooniliidu edendatud õhtusöögi kĂĽlaliseks olnud Mário Vazi arvates peaks vaidlus “lõplikku hinda mõjutama”, ĂĽtles Jornal de NegĂłcios.

Need tagajärjed saavad tunda sisusõja teises voorus, mis keskendub levitamisele. “Seni on juhtunud spordisisu omandamine. Mis saab edasi, teine ​​voor, on sama jaotus ”, kaitses ta.

Kui klubide, NOSi ja MEO vahel sõlmitud allkirjastatud leping jõustub, peavad need, millel pole sisu, mida kaks ettevõtet saavad garanteerida, pidama selle kättesaadavaks tegemiseks läbirääkimisi ja just siis ootab Mário Vaz hinnatõusu.

Ametnikud ootavad hinnatõusu operaatoritelt, aga ka tarbijatelt. “2018. aastal [data de entrada em vigor da maioria dos contratos da Meo e da Nos] väärtus on palju suurem ”, ennustab ta.

Vodafone jäeti selle sisusõja esimesest ringist välja, kuid valmistub teisele ringile minema, kusjuures Mário Vaz rõhutas, et Portugalis nagu ka teistes riikides ei ole Suurbritannia operaatorid ratsionaalsuse huvides televisiooniõiguste turul, vaid sisu levitamisel. tehtud investeeringust.

Operaator on kindel, et jätkab jalgpalli meistrivõistluste kohtumiste edastamist ka pärast klubi NOS-i ja MEO-ga sõlmitud kokkulepete jõustumist. Ta garanteeris, et Vodafone on huvitatud pidama konkurentidega läbirääkimisi, et hoida see pakkumine tasulises teleteenuses “praegu, millise väärtusega ja mil viisil ma ei tea”, rõhutas ta.

Märkmete kirjutamine: Uudistes ilmunud kirjaviga parandati seoses nimega MEO.