Vodafone pakub Portugalis ĂĽhendust 7000 sularahaautomaadiga

Vodafone Portugal sõlmis SIBS-iga lepingu enam kui seitsme tuhande sularahaautomaadi sideteenuste tagamiseks Multibanco võrgus – neid kõiki pole pangakontorites paigaldatud. Leping allkirjastati täna, 12. jaanuaril, SIBSi fraktsiooni täitevkomitee esimees Madalena Cascais TomĂ© ja Portugali Vodafone esimees Mário Vaz.

Lepingus on sätestatud, et Vodafone ei vastuta mitte ainult seitsme tuhande sularahaautomaadi tööks vajalike sideseadmete värskendamise eest, vaid vastutab ka sularahaautomaadi ja andmetöötluskeskuse vahelise side haldamise eest.

Avalduses selgitas Vodafone, et neil on projekti jaoks ka eksklusiivne insenerimeeskond, mis integreeritakse Vodafone’i rahvusvahelisse seirekeskusesse, mis tagab sidevõrkude ja -sĂĽsteemide pideva järelevalve.

Teades kahe poole vahelise lepingu väärtust ja lepingu fikseeritud pikendamist, teades vaid, et see on jõustunud sel kuul.

Tagada tehnoloogiline infrastruktuur, mis soodustab nende teenuste arendamist ja toimimist [rede Multibanco] teeb meid uhkeks“, Rõhutas Mário Vaz pressiteates.

Täna vastutab kogu Portugalis asuv Multibanco võrk 80 miljoni operatsiooni eest kuus.