Vodafone Portugal abonentide arv kasvab ja sissetulek on fikseeritud

Vodafone Portugal abonentide arv kasvab ja sissetulek on fikseeritud

Vodafone Portugali tulud olid 2012. aasta teises eelarvekvartalis, mis lõppes 30. septembril, 215 miljonit naela, mis on sama tulemus kui selle aasta esimeses eelarvekvartalis registreeritud tulu. 2011. aasta samal perioodil ulatusid tulud kokku 257 miljoni naelsterlingini, mis on aastaga vähenenud 42 miljonit naela.

Keskmine kuu tulu kliendi kohta (ARPU) oli teises eelarve kvartalis 13,8 eurot, kasvades eelmise kvartaliga võrreldes 20 senti. Ettemakstud intressimääraga kasutajate puhul on ARPU 8,9 eurot, võrreldes esimeses kvartalis registreeritud 8,7 euroga ja järelmaksumääradega 36,4 eurot kasutaja kohta, kasv võrreldes eelmise kolme kuu 35,2 euroga.

30. septembri seisuga oli Vodafone’il Portugalis 6,26 miljonit abonenti, kellest 82,4% olid seotud ettemakstud tariifidega. Kogu maailmas ĂĽletab Vodafone’i abonentide arv 407 miljonit.

Vaadates 2012. aasta kuut eelarvekuud, ajavahemikul aprillist septembrini, oli Vodafone Portugali tulud 479 miljonit naela, 81 miljonit naela vähem kui 2011. aasta samal perioodil. EBITDA (intresside, maksude, amortisatsiooni või amortisatsiooni mahaarvamata tulu) oli 191 miljonit naela, mis tähendab 59 miljoni naela langust aastaga.

Vodafone’i kahjumid ulatusid Lõuna-Euroopa riikide turgudele, rõhuasetusega Hispaanial ja Itaalial, kus kahjud olid kummaski ĂĽle saja kahesaja miljoni naela. Vodafone põhjendab nende riikide tulemusi raske majandusolukorraga, mida nad kogevad.

Kogu maailmas oli Vodafone’i kontserni tulu 11,01 miljardit naela, mis näitab kogutulude kasvu 200 miljoni naelsterlingi võrra võrreldes 2012. aasta esimese eelarvekvartaliga.

Kirjutage märkmeid: Vodafone Portugali tulemused esitatakse naeltena ettevõtte sel ajal registreeritud tegeliku väärtuse auks. See näitaja ei pruugi praegusele euro vahetuskursile ümberarvestamist kajastada. Kindlus on remonditud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi