Vodafone Portugal võõrustab Euroopa võrgusõlme

Vodafone Grupp valis Vodafone Portugali võrgu jälgimiskeskuse võõrustamiseks Hispaanias ja teistes Euroopa riikides, mis asub ettevõtte peakorteris Parque das Nações ja kus töötab 150 inimest, millest 120 on uued töötajad.

Ettevõtte sõnul on asukoha valik Portugalis tingitud tütarettevõtte oskuste tunnustamisest selles valdkonnas, kõrgetasemeliste ja vajalike keelte (inglise ja hispaania) hea tundmisega spetsialiseerunud spetsialistide kohalolekust.

Atlantic NOC (Network Operations Center) on Vodafone’i grupi teine ​​võrguoperatsioonide keskus Euroopas ja alustas oma tegevust sel nädalal, kui Hispaania võrgu järelevalve hakkas ĂĽle minema Portugalis asuvale Operatsioonikeskusele. Kuni 2013. aasta märtsini laiendab keskus oma seire ulatust teiste Euroopa riikide võrkudele.

Jätkub keskusega liituvate 120 uue töötaja värbamine, kusjuures spetsialiseerunud inseneride ja tehnikute profiilid on kõige nõutumad.

Vodafone Portugalil on õnnestunud meelitada kompetentsikeskusi Portugali ning juhtida tehnoloogia, toodete ja teenuste turuletoomist, muutes ettevõtte rahvusvahelisel tasandil Vodafone grupi referentsiks.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi