Vodafone Portugali tulud kasvavad koos põhiteenuste arenguga

Ettevõtte täna hommikul avaldatud arvud näitavad teenindustulude kasvu selles kvartalis 251 miljoni euroni.

Samal perioodil kasvas kogutulu eelmise aastaga võrreldes 0,6%, ulatudes 266 miljoni euroni, kuid poolaasta analüüsis ulatus kogutulu 520 miljoni euroni, teenuste puhul aga 490 miljoni euroni, pluss 2,3% võrreldes eelmise aastaga.

2017.

Vodafone Portugali tegevjuht Mário Vaz ĂĽtles, et mobiilsideteenused taastuvad järk-järgult, võimaldades Vodafone’il selles segmendis oma positsiooni säilitada, samas kui fikseeritud äris jätkab ettevõte oma turuosa tugevdamist.

Suveperioodiga seotud sesoonsus aitas mobiilsegmentil, kus abonentide arv kasvas 0,3%.

Kasv oli suurem 4G abonentide puhul, mis kasvas 28,3% ja ulatus ligi 2 miljonini, ĂĽtles operaator, lisades, et nutitelefonide levik tellijate koguarvus oli 73,9% ja mobiilse andmeside kasutamine kasvas 26,9%.

Selles kvartalis – ajavahemikus juulist septembrini – kasvas pĂĽsivõrgu abonentide baas 8,8% 685 tuhandeni.

Vodafone tõstis esile ka V by Vodafone turule toomist, mis on IoT toodete uus kategooria, mis on turule toodud lõpptarbijatele, kuid ei jaganud numbreid.

Portugali tek vodafone’i tulemused

krediit: Vodafone

“Data-title =” Portugali vodafone’i tehnoloogia tulemused – Vodafone Portugali tulud kasvavad koos pĂĽsiteenuste arenguga – SAPO Tek “> Portugali tek vodafone'i tulemused krediit: Vodafone