Vodafone’i pilveserverile pääseb juurde telerist

Alates esmaspäevast on Vodafone Cloudi teenuse abonentidel veel üks ekraan, mida nad saavad kasutada pilvedesse salvestatud fotode, videote, muusika ja muu sisu juurde pääsemiseks.

Selle lähenemise võimaldav rakendus, mida nimetatakse Vodafone Cloud on Television’iks, on tasuta ja saadaval menĂĽĂĽ StartApps kaudu – operaatori televisioonipuldi sinine klahv.

Teleriekraanidel saab fotosid vaadata eraldi, albumis või slaidiseansirežiimis, videod aga mosaiikrežiimis, ütles Vodafone avalduses.

Televisiooni kaudu on võimalik kuulata ka Vodafone Cloudi salvestatud lugusid esitaja, albumi või esitusloendi kaupa ning valitud fotosid ja videoid Facebookis jagada.

2011. aasta detsembris Portugali turul käivitatud Vodafone pilveteenus täiendab nĂĽĂĽd traditsioonilist “platvormitsĂĽklit”, mis on saadaval nutitelefonide, tahvelarvutite, arvutite ja telerite jaoks.

Praegu pakub Vodafone Cloud 20 GB mahutavat ruumi fotode, videote, muusika, dokumentide ja muu digitaalse sisu varundamiseks, suurendades võimalust 100 GB-ni.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi