contador gratis Saltar al contenido

Vodafone’i telerid saavad Androidi nutitelefonidele ja tahvelarvutitele uusi rakendusi

Ericsson tarnib protsessoreid Nokia Windowsi telefonidele

Vodafone’i televisiooniteenus on nüüd Android-nutitelefonide ja -tahvelarvutite ekraanil täielikult saadaval ning otseülekannetena kuvatakse teenusevõrgu 35 kõige populaarsemat kanalit, teatas operaator pressiteates.

Juurdepääs on tasuta, kuid reserveeritud neile, kes on operaatori televisiooniteenuse tellijad.

Lisaks otsekanalitele “parima pildikvaliteediga, kohandatuna saadaolevale ribalaiusele” juurdepääs TV-juhendile, Videoklubi treileritele ja filmidele (ainult filmide valimiseks) ning võimalus ajastada ja hallata salvestusi ning juhtida oma kodutelevisiooni kaugjuhtimisega telefon või tahvelarvuti tellimustena.

See funktsioon on saadaval kahes režiimis: „zapper“ versioon, mis sisaldab käsu põhifunktsionaalsust, ja „total“ versioon, millel on ka tähtnumbriline klaviatuur, mis hõlbustab teleris teksti kirjutamist.

Vodafone Tv Net Voz App, mis on juba Apple’i seadmetele App Store’i kaudu saadaval, saab nüüd Google Play kaudu alla laadida Google’i mobiilse operatsioonisüsteemiga ühilduvas versioonis.


Vodafone ei ole esimene, kes tagab ringhäälingu- ja televisioonisuhtluse oma teleteenustega mobiilseadmetest. Sarnaseid funktsioone toetavad sellised teenused nagu PT (Meo) või Optimus.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes