Või royale: see rakendus on omamoodi Fortnite, kuid palju toitu ja lõbus segada - iOS

Või royale: see rakendus on omamoodi Fortnite, kuid palju toitu ja lõbus segada – iOS

Kui otsite mobiilimängu, mis aitab kodus lisaaega veeta, võib Butter Royal olla kasulik liitlane. IOS-i jaoks mõeldud lahingumoos on omamoodi Fortnite, kuid mõningate erinevustega, näiteks asjaolu, et mängijad ei võitle realistlike relvadega.

Butter Royali taga asuv arendusstuudio Mighty Bear Games otsustas mängu teha pisut karmima eeldusega. Mäng toimub tulevikus, kus kõik relvad on kogu maailmas keelatud, seega osalevad mängijad autentsetes toidulahingutes, kasutades võitluses Nutomition Operated Machines (NOM).

Saadaval olevate NOMide hulgast võivad mängijad leida uudishimulike nimedega seadmeid, näiteks Mayonator 3000, Breazooka või isegi Relisher. Võitluse võitmiseks peavad mängijad suutma vastaseid erinevates lahingutes 5 minutit vältida.

Vaatamata sellele, et kasutajatel on võrguühenduseta režiim, kus kasutajad testivad oma võimeid tehisintellekti vastu, on Butter Royale'i veebiversioon, kus 32 mängijat üritavad ressursse kogudes ja võidormide eest varjates vaeva näha. Üldiselt saavad kasutajad valida ühe 52 tähemärgi hulgast. Mighty Bear Games mängude loomine on saadaval App Store'is ja kuna see on osa Apple Arcade teenusest, pole mikrotehinguid.