contadores estadisticas Saltar al contenido

Võib-olla töötab Amazon salajase gripi parandamise projekti kallal

Siseallikate sõnul on Amazonil gripi raviks seotud uuringutega seotud rohkem kui 100 inimest

Kuigi maailm otsib pidevalt uusi koroonaviiruse vastaseid ravimeid ja vaktsiine, on see küll Amazon võib töötada teistes valdkondades: ravim nohu korral. Põhja-Ameerika kanali CNBC kuulnud allikad teatavad, et hiiglane e-kaubandus uurinud seda projekti aastaid.

Kolm uurimistöösse kaasatud inimest ütlesid, et tavapärase gripi raviks tegi uuringuid enam kui 100 inimest, sealhulgas tehnoloogid ja teadlased. Meeskond on osa Suur väljakutse, tehnoloogialabor, mis leiab tervise jaoks uuenduslikke lahendusi. Projekt on salajane ja sellele helistab Amazon alates Gesundheiti projekt.

Naine, kellel gripil on taskurätikAmazoni gripi paranemise projekti nimetatakse tavaliselt Gesundheiti projektiks

Uurimisrühma, mida kutsutakse ka koodnimega 1492, juhtis PT asepresident Babak Parviz Amazon. Parviz juhib teadaolevalt Google X, PT teadus- ja arendusrühm Tähestik, teadushiiglane.

Traditsiooniline külmetusravi pole lihtne

See fakt Amazon on pikka aega töötanud nohu leevendamisel, öeldes palju asju selle uurimistöö keerukuse kohta. Külmaga ravimine on keeruline, eriti seetõttu, et on olemas mitut tüüpi mutatsioone, mis ilmnevad aja jooksul. Idee saamiseks väldib praegune vaktsiin, mida antakse igal aastal, teadlaste hinnangul esinevaid tüvesid.

Terviseeksperdid valmistavad ette gripivaktsineerimisi, mida patsientidele rakendada Täieliku külma ravimine on keeruline

Tavalist gripi paranemist peetakse peaaegu võimatuks, kuna teada on rinoviiruse peaaegu 200 tüüpi. Need põhjustavad nohu, selgitas teadusajakiri Ameerika teadlane.

Amazon on esimene

Gripiravi väljaarendamise püüdlused on olnud pikka aega. Samuti vastavalt Ameerika teadlane, hakkasid mõned teadlased seda võimalust uurima 1950. aastal, kui avastati rinoviirus.

Hiljuti eelmisel aastal Stanfordi ülikool (Ameerika Ühendriigid) on oma uuringutes isegi kaugele jõudnud, et luua tõhusaid ravimeetodeid.

Tehnoloogia ja meditsiin

Amazoni logoAmazon on teinud suuri investeeringuid tervishoiusektorisse

Tugevad tehnoloogiaettevõtted investeerivad üha enam tervisesse. Lisaks arendustöös tehtavatele teadusuuringutele Amazon osta Pillpakk, digitaalse farmaatsiaettevõtete käivitamine. J a Alexa, ettevõtte virtuaalne assistent, jagab oma kasutajatega meditsiinilist teavet.

hiinlased Alibaba, mis on ühendanud jõud uute koroonaviiruste leviku vastases võitluses, on loonud süsteemi, mis tuvastab COVID-19-ga nakatunud inimese vaid 20 sekundiga. Lisaks laiendas ettevõte oma investeeringuid teistesse tervishoiusektori ettevõtetesse.

Allikas: Äriinimesed.