IGRE

Võimalik „iPhone 7” dokumentatsioon osutab puhtalt kosmeetilise kõlari avamisele

Võib-olla on aeg lõpetada selle kordamine “IPhone 7” see on täies hoos või muidu jõuad klišeedest peagi kõrini, aga siin me jälle oleme. Täna Prantsuse veebileht NWE on avaldanud pilte Apple’i eelseisva nutitelefoni tehnilistest joonistest ja ta andis meile (rohkem) näpunäiteid selle kohta, mida septembris näeme.

Võimalik skemaatiline joonis

Ăślaltoodud pilti ei tohiks kahtlemata võtta pärisna, lõppude lõpuks saab igaĂĽks sellise pildi teha ja ilma suurema vaevata välja printida; Lõppude lõpuks taastatakse see veebisaidi andmetel ĂĽhest Apple’i Hiinas asuvast tootmisliinist – keegi ei taha kindlaks teha, kas see pärineb Foxconnist või Pegatronist.

PaberitĂĽkilt võetud kõige asjakohasem teave on seotud järgmise iPhone’i kõlariga. Siiani on spekuleeritud, et kõrvaklappide väljundi otsaga võtab Apple seadme alakĂĽljel sĂĽmmeetrilise kujunduse, kusjuures Lightning-pordi mõlemal kĂĽljel on heliväljundi jaoks võrdne arv auke – ja topelt stereokõlari kõrgused.

Kuna lekkinud skeem hävitab kõik need kuulujutud, pakkudes, et välgu sissepääsu vasakul asuvad avad on puhtalt kosmeetilised – mikrofonide jaoks kasutatakse ainult ĂĽhte neist ja kõik muu on visuaalse sĂĽmmeetria huvides lihtsalt olemas. Ja iPhone’il on endiselt monokõlarid. Muide, see lahendus sarnaneb iPhone SE-s kasutusele võetud lahendusega.

Samuti pole kuulujuttude päikese all midagi uut: kujundus näitab ĂĽmberkujundatud antenni ja on olemas suurem kaameramoodul, mis praktiliselt “kinnitab” selle ĂĽksuse õigsust.

[via iClarified]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH